MTZ Belarus

Meni se to dešavalo al kad ne uleti do kraja u brzinu pogotovo ako treba da potegne. Na primer krene i čim plug dostigne dubinu on iskoči iz brzine, jer je veće i opterećenje.
 
Da li za Mtz-a ima da se kupi komplet mehanicku manometar i sve sto ide uz njega da se prepravi sa digitalnog, sve u kompleti samo da se zaštafi?
 
Да ли хоћеш да избациш електронски давач и ставиш само механички или хоћеш да имаш и један и други? Може и та варијанта да имаш оба али ти треба редуцир и обавезно за механички црево да буде за високе притиске
 
Oba puta se desilo kad sam se okrenuo na uvratinama i krenuo nazad nakon 15-20 metara samo stane. Iskocio bas iz trece brzine. Da 892.
Meni je jesenas počeo da izbaciva iz spore opcije i dođu promenu birač brzina (nov) međutim opet isto i onda su moj stari prepravili tojest verovatno stavili jaču oprugu ili ukopali da kuglica bolje zaključa i sad ide, inače pred istek garancije i imao tad 960mč.
 
Meni je jesenas počeo da izbaciva iz spore opcije i dođu promenu birač brzina (nov) međutim opet isto i onda su moj stari prepravili tojest verovatno stavili jaču oprugu ili ukopali da kuglica bolje zaključa i sad ide, inače pred istek garancije i imao tad 960mč.
Ja nesto mislim da mozda nije ovo sto kolega kaze da nije dobro uklopio. A bio bi red da se namiri trojstvo. Prvo mi je pumpa riknula na 30 sati. Prijavio sam agropanonki da mi se hauba izgulila ( obecali su poslati novu ali za sad nista). Sta li je trece?
 
Има доста измена и иновација, хид. клип волана са предње стране, носачи блатобрана, скинути носачи тегова,па напредују полако али сигурно. 😉😇
 
Mogli bi da stave moderniju kabinu sa pomoćnim sedištem i klimom,imali su dobru na oko doduše na modelikq 920.4 čini mi se...mada kad bi sve to dodali i menjali ne bi bio više jeftin,a mi smo pak navikli da je best baj...
 
Nazad
Vrh