MTZ Belarus

Boljka lol,prvi put cujem za ovaj problem ....i zasto blokadu blindirati umesto popraviti ,nzm kakav je to traktor bez iste ...
 
Boljka lol,prvi put cujem za ovaj problem ....i zasto blokadu blindirati umesto popraviti ,nzm kakav je to traktor bez iste ...
Znam za mnogo novih traktora gde su dolazili serviseri u garantnom roku zato sto blokada nece da iskljuci... Znam za mnogo kurslusa u diferencijalu kod onih nestrucnih sto nisu shvatili da im blokada nije iskljucila... I meni je vise puta ostala ukljucena i ako papucica nije stisnuta... Nisam pokusavao da je namestim...
 
Pozdrav,Da li neko zna zasto ne radi sat za pokazivanje brzine,na displej pokazuje samo radne sate...displej nije onaj sa crvenim brojevima ,vec sa sivim..?.Belarus 820 Sta je moguce da nedostaje ?
 
Pozdrav kolege,vec sam vas bio pitao u vezi modela 1221, jako sam se zainteresovao za ovaj model, zanima me neko vase iskustvo da li su ovi novi istog kvaliteta kao i ovi malo stariji msm 10 tak godina, i kako bi isla kombinacija 1221 i imt 6.6 spremac, da li bi bilo nekih problema, razmisljam da li uzeti polovno duplo manje para izadje, nisam siguran kakvog su kvaliteta ovi novi....
 
Znam za mnogo novih traktora gde su dolazili serviseri u garantnom roku zato sto blokada nece da iskljuci... Znam za mnogo kurslusa u diferencijalu kod onih nestrucnih sto nisu shvatili da im blokada nije iskljucila... I meni je vise puta ostala ukljucena i ako papucica nije stisnuta... Nisam pokusavao da je namestim...
Какви су симптоми кад остане укључена?
 
Pa kad izadjes na uvratine zadnji tockovi guraju prednje, jedva skrenes, na asvaltu jos gore. Kad krenes po betonu ostavlja tragove...
 
Ja je koristim u ovoj sezoni za oranje popreko( tvrdo a blato od gore), pre neki dan sam primetio da curi ulje na beton iz doboša tu gde se nalazi blokada, prijavio kvar pa vam javljam šta je procurelo ...
 
Раскачена блокада сад задњи точак не кочи(ако је уопште и кочио)Мене мучи предња вуча остају њени трагови не могу да је искључим никако куцао сам по полуги не вреди...
 
Trebala bi da iskljuci cim krenes malo u rikverc... Ako nece moras skidati ono culo sa strane gde ti ide rucica od ukljucivanja, nesto se raspalo...
 
Раскачена блокада сад задњи точак не кочи(ако је уопште и кочио)Мене мучи предња вуча остају њени трагови не могу да је искључим никако куцао сам по полуги не вреди...
Pa bre ti celo veče zajebavas ljude sa pogrešnim kvarom 🤣.
 
Grunt, podmaži onaj utvrđivač koji ti drži šipku što uključuje i isključuje prednju vuču. Ispod kabine sa desne strane.
 
Еј јеби га блиндирао сам блокаду р сад не знам како би било ако би је спојио опет🤣Сад кад сам по трави ишао све је јасно.Неће да избаци па то ти је а полуга из кабине ради одлично тачно се осети куглица у сва три положаја гутам доле куцкам неће **greška је
 
Tu ima kuglica,kad se podmaze ide jednim prstom ukljucivanje,iskljucivanje prednje vuce.Sem ako nije neki kvar u pitanju pa nece da se iskljuci ...probaj u rikverc isto,dovoljno je samo par cm da krene u rikverc i iskljucice prednju vucu,desavalo se meni to nekad,no retko.
 
Скинуо кардан до извода из диф и укључује искључује одлично тј кад је на искљученом окрећем руком кад укључим померају се задњи точкови.Само ако није проблем у предњем мосту РМ.Али ево сад подигао предњи трап окрећу се точкови лепо без икаквих проблема,запињања,итд
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh