MTZ Belarus

Probaću,a kad je vruć sastavi da ne čuješ alnaser.
 
На 820 ми не ради кратко светло,десна позиција и мигавци и напред и назад и велики сат у инструмент табли.Осигурачи сви добри електричара не мош наватати.Шта мислите где је проблем сијалице све добре...
 
На 820 ми не ради кратко светло,десна позиција и мигавци и напред и назад и велики сат у инструмент табли.Осигурачи сви добри електричара не мош наватати.Шта мислите где је проблем сијалице све добре...
pisao sam pre neki dan...vrati se koju stranu...
 
На 820 ми не ради кратко светло,десна позиција и мигавци и напред и назад и велики сат у инструмент табли.Осигурачи сви добри електричара не мош наватати.Шта мислите где је проблем сијалице све добре...
Jel imaš rele za napajanje instrument table? Ako ga imaš proveri ga.
 
Svi releji su u tabli , vide se kad skineš levi tapacirung.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Trebalo bi da je drugi gledano s prednje strane. Prvi bi trebalo da bude automat žmigavaca a odmah do njega (idući ka sedištu) rele napajanja instrumenata. Ali nemaju svi traktori ugrađen taj rele...
 
Danas u oranju, na okretanju na leniji, samo odjednom ne može ubaciti ni u jednu brzinu, tj. može ali sa puuunoo krčanja. I kad pustim pedalu kvačila ona samo krene na gore i stane, pa moram nogom da je podignem. Dođem kući, zovem majstora, reko crklo kvačilo... On dođe i kroz donji poklopac izvadi parče pleha, kaže otpalo sa lamele i blokiralo je da ne može da odvoji. Pitam može li da radi bez tog plehića - kaže može. Potom sam se vratio na njivu, sve radi normalno. Kako će biti dalje - ne znam...

 
IMG-20231123-115831569-HDR.jpg
На ово време нервозе ово је одличан посао🤣проблем је био у релеју тј прашини што се тиче табле очишћен издуван и све ок...контакти у ручици мигаваца очишћени мало опруге истегнуте и све ради одлично...
IMG-20231123-115838820.jpg
 
@jjova moze li koja recenica o ovome? Zasto je radjeno, pretpostavljam zbog boljeg vazduha koji ce uzimati, koje su cevi, kako sad npr otvaras haubu, moras li sve skidati....itd....inace super izgleda
 
Nazad
Vrh