MTZ Belarus

Ršti. Be cuje se radio ni kad prazan ide u 820 mogu na telefon da pricam u vecini operacija,ovde nema sanse. Izgleda da otpada kao sledeci model.
1025 je dosta tiši od 820,imam i jedan i drugi i daleko je tiši.Valjda i zbog turbine.Možda ti je nešto na tom bilo skinuto,oni tapacirunzi kod volana sa strane ili nešto slično ali tiši je daleko,i za slušanje muzike i za razgovor telefonom u svemu se drastično oseti.
 
Koliko to ide ulja u grbav most u glavcine? Jel moguce da ide preko 2l?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Jel ima netko za prodat donju poteznicu, onu što se može pomicati lijevo desno (ko za berač na fergusonu) za MTZ-892, 820, 952...? Ili ako netko zna ko ima za prodat. Imam onu kuku koja mi gotovo da više i ne treba pa bi ju zamjenio sa poteznicom.
 
Koja je razlika izmedju 820 i 892? Da li samo turbina ili je kubikaža različita. Da li ih još nešto razlikuje ako izuzmemo raznorazne sitnice koji i model pod istim brojem imaju medju sobom.
 
Редуктор. 820 има успоравајући а 892 убрзавајући. На 892 је максималан број обртаја (ако се не варам) 1800 а овом без турба је 2200.
 
Nisam cuo do sad da postoji ubrzabajuci reduktor

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Jel ima netko za prodat donju poteznicu, onu što se može pomicati lijevo desno (ko za berač na fergusonu) za MTZ-892, 820, 952...? Ili ako netko zna ko ima za prodat. Imam onu kuku koja mi gotovo da više i ne treba pa bi ju zamjenio sa poteznicom.
Trebalo bi da imaju u Čurugu što rasturaju Mtz traktore i prodaju delove za iste.
 
Nazad
Vrh