MTZ Belarus

Јеби га нико није тако савршен као ви колега,па чак ни једна така велика фабрика:ROFLMAO:
 
Bilo mi je kvačilo jako visoko pa sam produzio onu polugu od kvačila ali brzo mi je opet visoko za moj ukus.
Produžio ili skratio? Ako si produžio polugu onda ti je kvačilo još višlje,druk ležaj se vrti stalno, i rizikuješ da spališ lamelu. Skrati polugu tako da imaš zazor od 3-4mm između druk ležaja i žabica korpe. Mislim da se može videti na špijunku sa strane, ako ne onda od dole.
 
Nema potrebe da gadja druk lezaj tako,minimun 30mm praznog hoda na pedali i to je to.
Samo sto na 1025 mora da nasteluje iznutra da obe lamele odvajaju podjednako da prilikom puštanja kvacila ne bi prvo trpela jedna lamela .
 
Poceo sam da pisem puno pa odustao,uglavnom je to zimski traktor.do 10 stepeni,preko toga se greje sta god da mu zakacim.a o bucnosti u kabini kao na cekicaruda sedim
Imam isto 1221 i jedino ne orem u augustu jer inace ne orem onda (120cm zahvat pluga) , ali vucem tesku V tanjuracu max ukosenu , 3 rang 3 brz inace teska zemlja i ne grije vise od 90C , oba termostata ugradjena , original ventilator. Normalno relativno cist hladnjak , nastelovan remen ventilatora.

Rekao bih da postoji neki drugi problem , PVP , predubrizgavanje nije dobro , turbo itd.
 
Ja imam 1221 i 1221.3
Dobri su i jedan i drugi,ali 1221.3 je jaci i tu nema price.
Sa njim sam napravio 1700 sati
Sa 1221 6500 sati.
 
ermo je grdosija od pluga, jedan poznanik je kupio regenta 3b novog za 1025,to je fantazija kako ide,plug lagan ,lako se vuce i nosi, po meni idealna kombinacija..
 
Nazad
Vrh