MTZ Belarus

Boga mi kod nas nema ispod 300 ništa
 
I posle kaže majstore skup si,rade ljudi jeftinije.
Ovakve stvari nemaju veze sa majstor ne majstor ovako nesto da uradiš treba da budeš kreten,pa ima na motoru 2 velike tube silikona.
Nisam protiv upotrebe silikona cak sta vise i sam ga koristim al u normalnim kolicinama i tamo gde je potrebno al ovo je smesno.
923f1e64cc192bf8f384c7d7e07a5856.jpg
0587ed17aa2d9cb544ce806e5d8e0ab3.jpg


Послато са SM-S908B помоћу Тапатока
 
Jak majstor kad ne koristi Viktor Reinz u boci ;)....da je taj koristio ne bi se sigurno tako razbacivao sa njim :LOL:.
 
Štoooo? Razrađeni šrafovi, nije ništa zapeklo, možda nije ni stiglo da se ponovo umasti pa manje treba prati... :haha: :p
 
Danas uzimao sat za temperaturu za 552, tj tata je otišao da kupi, ajd reko da ga probam pre ugradnje. Ubacim sondu u vodu, kad ono pokazuje 82 stepena a voda ključa uveliko... vratim u prodavnicu i tražim da oni probaju drugi sat, tek četvrti sat što su probali pokazuje 96-97 stepeni kad voda ključa, nije ni taj idealan ali poslužiće dok se ne nabavi neki drugi...

Ima li negde da se nađe sat da valja ili da teram ovaj, stari sat je bio savršen ali se plastična kazaljka raspala...

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
Данас смо донели главу са обраде, само да се намонтира и наравно дизне. Узео сам манометар за притисак уља мотора и сат за температуру (мада то све има у оном комбинованом).
 
Pozdrav jel imao neko problem na belarus 1025 pocelo nesto tupo lupka u diferencijalu ili mjenjacu nez tacno sta bi moglo najprije da bude gde je naj osjetljiviji prije tog mi je lijeva kocnica udara odma koci mozda ima veze
 
Nesto jeste,popravka ne gine.Mrzim te njegove kocnice i kad blokiraju,jeb.. ga takvo resenje,i moj blokira ioako sam prskao wd sprejom,mozda nisam gde treba,pojma nemam,cekam kad ce i kod mene nesto puci i u tri lepe onda.
 
Tako je i Branko kocio na visoko i da zakiva, sad smo ih popustili da hvataju pri dnu. Mada kad se muski stosne cuje se nesto i blokiraju tockovi, ali dosta moze na osecaj da koci.
 
Nazad
Vrh