MTZ Belarus

E toga se i pribojavam...svakako nam skidanje glave ne gine,pa ćemo onda znati više...
Al otom potom,sačekaće još mali,da zaradimo neki dinar prvo...😁
vadi ti njemu termostat mozda prodjes jeftinije ,mozda sledeca godina bude bolja.
Ja na mom nemam termostat od veka i u bilo kakvom radu mi ne prelazi 75-80...znam znam sada ce majstori da me kritikuju ali nemogu ja da se oslanjam na termostat da ce on da drzi 80 , slucajno zaglavi ili nesto i ode...to kad jednom baci kljuc. Ovako mi je sigurnije .
 
Imaš havarijsko upozorenje (zujalica i lampica) ako temperatura dođe do kritične, pa može reagovati...
 
To ne radi kod skoro ni jednog rusa.....a termostat cesto ako zaglavi to bude u otvoren polozaj,jos nisam cuo da je nekom zaglavio u zatvoren polozaj.
 
Sta ste svi napali da prozivate coveka, on je glup a vi ste pametni?
Kod mene u selu ima par traktora koji su kuvali zbog termostata, izmedju svih i jedan MF a nece se desiti rusu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sta ste svi napali da prozivate coveka, on je glup a vi ste pametni?
Kod mene u selu ima par traktora koji su kuvali zbog termostata, izmedju svih i jedan MF a nece se desiti rusu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Nisu prokuvali zbog termostata, vec zbog onog koji ih je vozio, a nije pratio temperaturu.
 
Nemoj biti siguran da ti se ne moze desiti...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Miša mu je..... meni nije jasno kako mi kao narod nismo mnogo dalje dogurali.
Al za 99% stvari mi imamo pametnije i bolje rešenje od celog sveta.
Pa taj termostat ako nije prisutan bas od samog početka i razvoja motora sa unutrašnjim sagorevanjem nije ni mnogo kasnije dodat,uglavnom pitaj boga koliko desetina godina u nazad je prisutan na tim motorima al ne ceo svet je lud što to stavlja jer za tim nema potrebe kad ide i bez toga.
Ovde je postalo kao na DZ ko zaore sneg nema roda sledeće godine,samo ovde je termostat problematika i bosisti uglavnom stvaraju veliku problematiku.
 
Nisam rekao da je lud ko je izmislio termostat, pricam o tome da nije nemoguce da napravi problem.
Pravite coveka ludim, nek radi sa svojim traktorom sta hoce, i onako svako ima svoj pravac.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nije pitanje šta si ti rekao vec sto se ovde javljaju već neke urbane legende.
Jedan od primera u ovoj temi je recimo to čudno stvorenje "bosista" ispade da niko pvp ne zna da uradi.
Tako i za termostat,sta je čudno da posle x vremena termostat crkne,zbog toga postoji sat,postoji lampica, havariska zujalica itd,pa koliko je recimo IMT motora najebalo zbog ac pumpice i nafte pa se opet zameni i vozi dalje.
 
Nazad
Vrh