MTZ Belarus

Svako radi kako mu odgovara... Ja imam 3 traktora, svi zajedno imaju 100 godina i ni jedan nije otvaran. Tako da računam da mi dobro ide.
 
Bato moj ti stariji traktori su imali kvalitet za razliku od ovih današnjih nalickanih, kompjuterizovanih, punih senzora i elektronike.
 
у мењач иде 85w-140 и у предњи мост и бочне редукторе
 
Poslednja izmena:
може и 90 код мене је тренутно 90 али сам узео 85-140 да га променим
 
Imam problem sa kocnicom na 82-ci.
Radila odlicno i odjednom 'propala'. Ima li nesto sto mogu pogledati pre rasklapanja?
 
ја сам узимао из протект бачка паланка некад су били главни заступници за ина уља сад раде модричу ,тамо можеш наћи шта оћеш од уља и знам поуздано и сигурно да је оригинал
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran da to pise u upustvu kod rusa,ali i da pise,ne bih to sigurno sipao jer je losije od novijih formulacija ulja tipa 15w40 i slicno.Za menjac ok sae90,nije ni sinhronizovan,pa sto da ne,ali ne moramo bas i na motoru da stedimo ....Ja sae 30 kupujem za dolivanje u hidraulici i za podmazivanje lanaca ....
 
Još ako vam kažem da ga kupujem na točenje. Dobro kupim nekad i nisotecov kad ima na akciji.
 
30-тка је фабричка препорука у мотор за 82 кад је изашао као и за 52 мислим да колега мисли на то
 
Još ako vam kažem da ga kupujem na točenje. Dobro kupim nekad i nisotecov kad ima na akciji.
имаш у Воларису 30-ку на точење 200дин литра узимам за моторку и тако разна досипања али у мотор то не сипам.Ако има негде јефтиније јави да узмем онда то :haha: :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh