MTZ Belarus

Za glave motora nema boljeg majstora od majstor Steve iz Rume.Ravnanje, varenje, remonti i sve po redu.
 
Koliko sad košta nova glava ako je remont 280 evra?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
2 -2,5 таузенке за моторче све са пумпом и дизнама па то је сасвим прихватљиво за тракторче од 100 кс.Штајер од тисућу љета у селу раћен 90 кс 6 лепих хиљадарки генерaлка мотора са другом половном радилицом јер је нова пола од укупне цифре дизне и пумпа
Нова радилица за 1025.3 је 107 000+ лежајеви (јер ови што шаљу уз њу нису ни за к), не питај ме како знам.. 😂
 
Belarus 82.1 stari tip sa farovima izvan maske, sa strane maske, tipa 98 99godiste da li ima razlike u odnosu na novija godista u pogleda rucica kvacila kardana, hidraulike u kabini i ostalog ili je samo maska razlika?
Mozda pise negde u temi u nazad ali tesko je pronaci :)
 
Ja imam 97god. Crveni.. I sve je isto sem fine hidraulike što kaže kolega..poneki nema ful servo nego onaj stub. Moj npr nema one tri rupe za topling nego samo jednu (sad ne znam dal to tako fabrički ili meni nesto fali). Prednje felne su sa 5 šrafova.. Što je čega mogu da se setim sve ostalo je uglavnom isto
 
Recimo i moj je 97mo,ali 82,tačnije 552 lux,i imao je finu hidrauliku,isto je bio komplet crven ne samo limarija...isto volan sa stubom...motor, menjač sve je to isto.. samo kad je ispravan onda je dobar..
 
Nazad
Vrh