MTZ Belarus

Sve ok, ali ne volim da neko forsira AP sa delovima i neke kao orginal delove, koji imaju ko zna gde da se kupe... Ja i dosta mojih prijatelja uzimaju gde stignu i to u 90% slučajeva bude ok, desi se neka glupost, propust... ali sve je to manje više ok!
 
Sve ok, ali ne volim da neko forsira AP sa delovima i neke kao orginal delove, koji imaju ko zna gde da se kupe... Ja i dosta mojih prijatelja uzimaju gde stignu i to u 90% slučajeva bude ok, desi se neka glupost, propust... ali sve je to manje više ok!
Niko mene ne mora da poslusa, svako za svoj novac moze da kupi sta hoce i gde hoce.
Ja sam bar 5 puta napisao da ko ima nekog pouzdanog za delove neka uzima kod njega, ko nema najpametnije opcija je AP jer nije recimo ista matica za sekundarno vratilo od 5e kineska koja ni spoljnu meru nema pravu a kamoli unutrašnju i original matica koja je odradjena odlicno i koja drzi a ne posle 200 sati ajde vadi menjac gle cuda odvila se metica ili onda aparat pa pola kile elektroda da je drzi.
I cisto da neko ne dobije ideju da imam neke koristi od reklame AP jer nemam nikakve, imam sam 10% rabata i to su mi ukinuli kad su pocele cene da divljaju.
 
Nema veze,na sve novije modele idu turbo dizne.
A što se tiče dijelova za mtz iz Mađe neuporedivo su jači od Ap sa sve Rusima zajedno.dijelovi original ili ukrajinska zamjena koja zna biti i bolja od originala a imaju i lažljive kineske dijelove za koji odma kažu da su drlog.npr u Pečuhu na 500m ima tri trgovine sa dijelovima i sve tri su duplo veće od panonke
 
Evo cijene i šta imaju
121d9b3a41e4c2ac837a17fedd5a03fe.jpg
0a9ebc25623d119df2d37fd33852bb15.jpg

Imaju još HBR i kineske one su oko 2300forinti
 
Meni odmah u trgovini odbiju pdv zato što smo u uniji a vi bi trebali afu dobit na granici

Poslano sa mog 2109119DG koristeći Tapatalk
 
Ako sam dobro protumačio cene na sajtu( 1RSD= 3,47 HUF) i nisu nesto povoljni, mozda za neku vecu kolicinu robe al ovako mrka kapa.
 
Da li neko zna dimenzije krsta kardana prednje vuče na MTZ 820, hteo sam sutra da pitam u Mikronu iz Siriga da li imaju neki kvalitetniji krst, ali pretpostavljam da će me pitati za dimenzije a ja ih ne znam?
 
Gledao sam, nikakve oznake nema, ne bih baš da mi zapadne kakva kineska ili ko zna čija kopija...
 
Крстак je 30x88 ја сам узео у Агропанонци претпрошле године и ено га не мрда ,до тада сам се намењао тих којекаквих и никаквих
 
Nazad
Vrh