MTZ Belarus

Kolege imam problem na 1221 monoblok hidraulika. U transportu je pocela hidraulika da upusta i sve vise upusta. Klipovi su suvi i normalno podize plug ali upusta. Da li je to onog ventila sto se nalazi gore na hidraulici?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolege imam problem na 1221 monoblok hidraulika. U transportu je pocela hidraulika da upusta i sve vise upusta. Klipovi su suvi i normalno podize plug ali upusta. Da li je to onog ventila sto se nalazi gore na hidraulici?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Na tom monobloku je ventil sve, proverite samo dal rucica za dizanje ostaje u zadatom polozaju, hoce ona da se polako vraca nazad i da upusta orudja.
 
Pozdrav ljudi, moze li mi neko objasniti koja je razlika u menjacu izmedju 920 kojeg imam 20god i 1025 kojeg planiram da kupim?
920 nosi 14/4 menjac a 1025 nosi16/8, u sustini nikakvih dodirnih tacaka nemaju, potpuno razliciti menjaci.
920 znate kakav menjac ima tj kako se koristi.
Na 1025 imate jednu palicu na kojoj su 4 brzine i drugu palicu reduktora gde birate brze, spore, radne, transportne (ili kako ih sve ne zovu) i rikverc.
Za njivu jako dobar menjac, malo nezgodan za transport.
 
Dojadila coveku ruska hidraulika .
0f9041b73e99f28d57229ec0750a5709.jpg
3be6373c5b64ffffcb32715e014e58f7.jpg
19ee160d5edabdc571db5b027e445e5e.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ovako nešto bi i meni bilo zgodno za prednji utovarivač... I meni je je dojadilo...
Jedino što mi ne odgovara što većina tih razvodnika nema da se zaključa ručica u jednom ili drugom položaju, pa kad hidraulika odradi svoje, recimo skupi neki cilindar, sama izbaci u neutral...
 
Ovako nešto bi i meni bilo zgodno za prednji utovarivač... I meni je je dojadilo...
Jedino što mi ne odgovara što većina tih razvodnika nema da se zaključa ručica u jednom ili drugom položaju, pa kad hidraulika odradi svoje, recimo skupi neki cilindar, sama izbaci u neutral...
Milenko za utovarivač kupis onaj kineski sa dzojstikom, radi kao lud,imam dosta musterija koji ih koriste i rade bez problema.
 
Drugari zamenio sam semeringe i ležanje na onom srednjem delu za prednju vucu ali nešto greje, šta bi moglo da bude, čini mi se da smo ga lepo sklopili, upitanju je 820 rm
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh