MTZ Belarus

Pozdrav.Imam Belarusa 820 2008 god.,od juce mi se rucica za zabravljivanje poluga ,sama pomeri ,i zabravi hidraulik...to mi se desava u oranju.Podignem plug na uvratini,okrecem se ,ona se sama pomeri i zabravi poluge.onda ne mogu da spustim plug,vec nju vratim i odbravim i onda mogu dsa spustim plug....MALO ME TO NERVIRA,pa pitam jel zna neko nesto oko ovoga...ili da li mogu vezati rucicu od zabravljivanja ....hvala
 
Па имаш онај механизам полугица што повлачиш кад заглави. Вежи га канапом кад повучеш ручку на горе.
 
Kad nije stegnuta onda ne prenosi vibracije na vrh auspuha, ma da nesto mi to bas previse malo vremena da bi pukla pa ne znam koliko da se trese.
 
Pa ga pregazis kada izleti tako popusten.i jos udari u šoferku da je razbije.
...cev je sasvim ok-malo je gadan zvuk,ali par godina vec bez problema i varenja.
 
A kako bi bilo da kupis za kracom cijevi iznad lonca,takav sam imao na mtz82 iz 1979g.....nije nikad pukao.....kupljen u harkanju kao original, covjek sto prodaje se zove Josip.....
 
Pa ja sam ga stegao sta znam normalno ne znam koliko to moze biti jako nije na mrtvo ali je jace stegnut,nema lufta ni malo. Sutra idem u AP kazu da ga donesem da ga reklamiram,nadam se da ce uvaziti reklamaciju. Pre neki dan mi se desilo na 920 pukla mi ta krivina na izduvnoj grani na koju se natice auspuh i auspuh opalio o soferku srecom nije je razbio.
 
Loše su mu dizne ili pumpa pa zato previše vibrira, nema to veze sa šelnom

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Posle 25 radnih sati pukao skroz u kurg, da je isao jos 1 rs otpao bi. Inace kupljen u Agropanonci placen 17.400...

Imoj novi puče isto , posle manje više isteg broja sati. Otpao skroz, samo što nema rupu ko tvoj. (bar mislim)
Ovaj orginal mi je pucao na istom mestu više puta (do duše ne posle tako malo vremena). Izvario ga i ojačao flahovim i to je onda držalo bez problema dok nije pokao dole. Slikaću sutra taj stari. I novi ću ojačati na isti način. Ne znam koliko vredi da ga reklamiram ... pošto će i eventualni zamenski imati istu manu.
 
Pa ga pregazis kada izleti tako popusten.i jos udari u šoferku da je razbije.
...cev je sasvim ok-malo je gadan zvuk,ali par godina vec bez problema i varenja.
Malo se čuje?... Čujem te što imaju cev kad prodju, kad bih morao 3 dana da orem sa time , pucao bih sebi u glavu nakon 2. Dere se i ovako, a kamoli sa tim sranjem
 
Nazad
Vrh