MTZ Belarus

Po meni bolja je opcija u kabini sa strane ih namestiti. Imao zvučnike u rupama napred, mora se dosta odvrnuti da se muzika čuje. Ja ne volim glasno, ali nije moglo bez 15 jačine, od mogućih 30.
 
Kad kupujete zvucnike gledajte sto vecu osetljivost da imaju (db)
Zglavni zvucnici su 92-93 i navise decibela.(Na neke primerke jbl-a sam nailazio i 97)
Iskreno od ovih SAL bi namestio samo magnet da skupljem gvozdje jer toliko su losi.Koliko se secam osetljivost nekih 88db sto je katastrofa.

Na istoj znazi( nekih 17w rms koliko plejer daje po kanalu) neki jbl, pioneer itd sviraju duplo jace od od tog sal.O kvalitetu zvuka necu ni pricati.

Kad ih ugradjujete uvek je bolje u sto vecoj kutiji da stoje(bolji bass cete imati)

Tako da je bolje da stoje na fabrickim mestima nego sa strane.
Ne znam sta je problem skinuti taj lim i iseci vece rupe.
Mislim da su na rusu 13cm rupe

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja i ako ugradim zvučnike slušaću ih samo kad negde čekam u redu a traktor je ugašen. Dok traktor radi na punim obrtajima nemam nameru da nadglasavam motor, i ovako mi je previše buke (imam oštećena oba slušna živca)...
 
KAd ste vec kod multimedije, radio mi se Belarusu sam promeni sa cd-a na fm, pa trazi tako neke gluposti, u glavnom nista ne nadje, to se sve desava kad strucnem negde na putu ili kod nekog rada i onda stalno njakam vracam na cd da pusta....je l to crkava radio glupi, da ga menjam ili neki spoj?
 
Ne verujem da je do radija.
Vise lici na prekid mase.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako mu se skida prednja maska može i tu da bude problem u kontaktima...

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Ja u rusa imam neki Denver auto radio,evo 14-ta godina ,nit sam ga ikad izduvao,ocistio,radi kao prvog dana,a kupljen polovan na pijaci :D.Jos hvata radio stanice bolje nego na autu,antenu na krovu ubudzio od nekog starog televizora iz doba jure.
 
Kod tih starih autoradia je obično poteciometar problem, potrošeni su pa krče kad se pojačava. A memeorija - zapamtiš gde treba da namestiš skalu. :)
 
Nazad
Vrh