MTZ Belarus

Ne postoji jeftiniji traktor na tržištu.Većini je cena dosta viša plus pdv.Ja sam zabezeknut koliko su podigli cene pogotovo za Kineske i Turske traktore.
 
Zvao malopre, 1025 sa euro polugama i multimedijom 33000€. Tako da ništa od novog rusa ni ovom prilikom.
Mi smo 1025.2 platili 25 000 davne 2010 godine...pola platili(kredit naravno) a pola predali robu...i to cak i malo skuplje su racunali u odnosu na trgovanje tih dana.tada je vredelo kupiti...trebali bi opet nesto slicno uraditi ako hoce da pomognu a i prodaju.
 
Mi smo 1025.2 platili 25 000 davne 2010 godine...pola platili(kredit naravno) a pola predali robu...i to cak i malo skuplje su racunali u odnosu na trgovanje tih dana.tada je vredelo kupiti...trebali bi opet nesto slicno uraditi ako hoce da pomognu a i prodaju.
Евро је коштао отприлике колико и сад, можда чак и више (једно време је био 122-123) а кукуруз је био бар 2 пута јефтинији ако се не варам. Напишите ако се сећате колико је трактор коштао у роби а колико кошта сад.
 
Pa ako 1025 je 2010 koštao 25000 a sad 33000 trebalo mu je 12 godina da poskupi 8000. Ja sam januara 2021 kupio armu 854 i koštala je 24000 sa pdv sada je oko 30000. Za godinu dana poskupljenje 6000.
 
Pre par godina sam kupio nov aboender i sad je kaput ima lufta,da li imate neki kvalitetan ali u originalu osim AP da preporucite ? Tamo je 7800din,a ne bih ni neki za 2 000din.
 
Probao te iz AP isto je trajao kao i sa najlona... Kad idem na najlon, kupim po 2-3 komada i menjam jednom godišnje... Ulje, filteri, ablender.. mali servis....
 
E sad jedino ovo što Matić kaže od kamiona, ali Beloruska tehnika i kamion ne znam koliko se slažu... Možda ako je neko probao pa da napiše ..
 
A ima li u originalu tu neki relej koji bi zaštitio taj prekidač ablender,tj smanjio struju kroz isti ?
Ja sam recimo na Zetoru imao problem sa prekidaćem na ručici za duga svetla i ablender,rastavio ručicu popravio kontakte koji su upali u plastiku od prevelikog grejanja,ubacio releje i za dugo i za srednje svetlo i to radi i dan-danas...
To se pogotovo dešava kada se umesto obične sijalice stave halogene koje su jače.
 
Nazad
Vrh