MTZ Belarus

Pa je l' taj traktor nema termometar, ajd' da ga prvi put i ne vidi ako je neki iznenadni defekt, ali da ga pregreje više puta...
 
Slazem se al ja sam nesto drugo hteo da kazem ovom objavom.
Deo kao deo je takav kakav, mene je iznenadila nemarnost ljudi.
Al jos veca tragedija je sto je ovde u pitanju 1025 i to jedan dobar traktor koji je pomesao vodu i ulje i to opet zbog ljudske gluposti i nemarnosti.
Stavljeni krs kaisevi koji su se istegli kao zvaka i motor pregrejan ko zna koliko puta.
Shvaćam sve, i ja plaćam majstore jer ne znam sve sam popravit realno, niti se primam onog što ne znam, ali je žalosno što onog kog plaćam moram bit kraj njega i pazit šta radi da to onda ustvari bude kako treba...
 
Poslednja izmena:
Pa je l' taj traktor nema termometar, ajd' da ga prvi put i ne vidi ako je neki iznenadni defekt, ali da ga pregreje više puta...
Ima traktor sat i to ispravan 😀 al treba neko i da gleda u njega.
Traktor je kupljen skoro, kod novog vlasnika nije napravio ni 50 sati i napravio je karambol, prodat je zbog kvara naravno prikrivenog i pokazao je sve cim je radio nesto.
Al koliko sam ja video i uspeo da zaključim traktor je pregrejan i to vise puta a uzrok najverovatnije kaisevi koji skoro pa i da nemaju funkciju.
 
Shvaćam se, i ja plaćam majstore jer ne znam sve sam popravit realno, niti se primam onog što ne znam, ali je žalosno što onog kog plaćam moram bit kraj njega i pazit šta radi da to onda ustvari bude kako treba...
Upravo to, nisam ja u postu probao da nesto velicam ruse kao sto je @Matić pomislio pa ima malo podrugljiv komentar nego da pokazem koliko ljudska glupost nema granice.
Al ajde da ja to vidim prvi put nego ja i daleko gore stvari nalazim jer tamo nekog ko je to radio jednostavno nije briga.
Pa ne znam koliko puta do sad sam nasao po dve platne ispod dizne, na jednom cak i tri.
Uredno su preliv sav iskrivili da bi uspeli da pohvataju holendere i nema sta nisu radili jos jer traktori nece da rade lepo i nikog jednostavno nije bilo briga da stavi prst na celo i da razmisli zbog cega dizne nisu iste visine.
Aj da ne pricamo o rusima,radio sam beton neki po dvoristu, sve uradjeno kako su majstori trazili i zahtevali, pocevsi od tampona od pola metra valjanim valjkom od 10 tona pa preko dve mreze i 20cm betona pa preko kvaliteta i gle cuda beton se raspao, popucao na 100 mesta i niko nije kriv, svi slezu ramenima i to je to, ja posteno platio i dobio ku......
 
Beton ti se raspo zbog mnogo vode i verovatno loseg cementa, vervatno radjen bez plastera vec grunuli vodu da ustede.
 
Na rusu sam 2017 stavio Continental remen,eno ga kao puska.
Na 560 ima samo neki od 2evrica, i uvek kupim par komada. Dobar deo nikad nije skup.
 
Tesko je danas naci to sto niko nije dirao

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na ovom jednom srafu ili sta je vec curi, da ne kazem prska nafta
Za sta ti sta oni sluze?
Moram skidati pu.pu da bih dotegnuo ufff
f5416ec922b70a1798bd7c058c380c89.jpg


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh