MTZ Belarus

Isto je i sa njim radio ovako, ali se na starom jasno vidi ris na pecurki(ne na ovoj slici), ovaj novi naravno da nema nista na pecurki, ali me buni taj klip sa oprugom i telo mu je krace nego na starom.
Da li se ima neke ralike izmedju njih?
Druze sto ste vi uopste menjali pumpu.
Jeste izmerili pritisak pre zamene?
Kako ste ustanovili da je pumpa crkla?
Jeste sad izmerili pritisak?
Jeste probali da dostelujete pritisak?
 
Nisu kupovali ni 820 sa malim točkovima. Eurolux, a još više ravan most. E kada se istrebilo ono što su prvo kupovali, onda su bili malo manje probirljivi. A ništa sto počinje sa brojem 1.
 
Kolege potreba mi je mala pomoc, u pitanju je T40, ali je razvodnik u kabini kao i u mtz 82, pa ce mozda vise ljudi videti.
Zamenio sam hidraulicnu pumpu, ali se poluge jako slabo podizu pod teretom.Sumnjiv mi je bio ventil na razvodniku pa sam i njega montirao novog i opet isto.
Skinem ponovo ventil i uporedim sa starim i vidim da uopste nisu isti, ovaj novi ima onu malu rupu i plus kos jednu sa nekim klipcicem, a stari samo onu malu rupicu.
Interesuje me ako neko zna koji bi trebalo da ide na mtz-t40?
Ovako izgledaju slikani jedan do drugog.
https://postimg.cc/1n2kYV1V][/url]
Gde si kupio taj sa klipcicem? Meni treba takav, a u AP ga nemaju...
 
P
Isto je i sa njim radio ovako, ali se na starom jasno vidi ris na pecurki(ne na ovoj slici), ovaj novi naravno da nema nista na pecurki, ali me buni taj klip sa oprugom i telo mu je krace nego na starom.
Da li se ima neke ralike izmedju njih?
U agropanonci su mi rekli da su razliciti... Moj fabricki ima tu iglicu i veci konus nego taj sa tvoje slike...
 
Druze sto ste vi uopste menjali pumpu.
Jeste izmerili pritisak pre zamene?
Kako ste ustanovili da je pumpa crkla?
Jeste sad izmerili pritisak?
Jeste probali da dostelujete pritisak?
Menjali smo je zato sto od kada imamo traktor dosta tesko podize prikljucne masine kada se zagreje, vremenom je postalo sve izrazenije.
Pritisak nismo merili, probali smo da dostelujemo ali nista ne pomaze, mislili smo da stara pumpa ne moze da nagura pritisak, pa da dostelovavanje ne pomaze.Medjutim,isto je i sa novom.
Moracemo naci manometar da proverimo.
 
Nazad
Vrh