MTZ Belarus

Mene su stariji učili da je jedino bitno ne strugati sa nečim metalnim, špahlom, šrafcigerom i slično, da se ne bi oštetio filter, i ja, se toga držim... A kažu da ne mora svako menjanje ulja da se čisti, već svako treće, al šta ga šaljivim, šta mi teško dva minuta posla, jedino što evo već sedam dana ne mogu oprati ruke ko čovek..
Узмеш чисто моторно уље и њиме опереш руке или у лидлу купиш панол пасту имају добру скида и кожу, а не само масноћу.
 
Svinjska mast! Bravo, pa ja to zaboravio jbt..
Ma nešto mi se u zadnje vreme dešava, sa kožom, vazda suva koliko god da mackam kreme a upija prljavštinu ko sunđer... Rukavice jednostavno ne znam da nosim, navikao sam bez njih...
A rusvaj je takva mašina da gde god se uvatiš moraš da se zamažeš...
 
Svinjska mast! Bravo, pa ja to zaboravio jbt..
Ma nešto mi se u zadnje vreme dešava, sa kožom, vazda suva koliko god da mackam kreme a upija prljavštinu ko sunđer... Rukavice jednostavno ne znam da nosim, navikao sam bez njih...
A rusvaj je takva mašina da gde god se uvatiš moraš da se zamažeš...
Mnogi ne veruju.Ja isto s rukavicama radim ko bogalj.
 
Nema bolje paste od zemlje i prasine uz malo vode skine masno bolje nego pasta, samo vodom isperes..
 
Probilo mi ulje na onoj dekni od pumpe hidraulika, jel tu ide neki dihtung ili gumica tako nešto ili mora nova pumpa?
 
Svinjska mast! Bravo, pa ja to zaboravio jbt..
Ma nešto mi se u zadnje vreme dešava, sa kožom, vazda suva koliko god da mackam kreme a upija prljavštinu ko sunđer... Rukavice jednostavno ne znam da nosim, navikao sam bez njih...
A rusvaj je takva mašina da gde god se uvatiš moraš da se zamažeš...
Probaj sa lateks rukavicama, ja ih koristim kad čačkam nešto masno a obične platnene za sve ostalo
 
Posto mi rus dimio ko lokomotiva , poskidam dizne, ni jedna maglu nije bacala
Kupio podmetace za dizne dali mi ovo...

Nesto to meni deluje slabo da ce da drzi pritisak.

Jel stavljao ko ovu glupost?
752e390f50bf54a2389c1900aa669b3e.jpg


Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Stavio je drug na 577, samo sto je ta plastika ili teflon sta je vec, izliveno lepo u krug, spojeno, nema prekid kao kod tebe na slici.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Teflon platna, dobra stvar al kad je original.
Treba da bude iscela bez prekida.
I obavezno je stezati iz par puta.
 
Nazad
Vrh