MTZ Belarus

Koje uloske filtera vazduha koristite u Belarusima ?.Ovi sivi na prvoj slici originalni njegovi mi nekako imaju bolji protok vazduha,jer su bili tipa grublji,finiji i najfiniji,dok ovi braon boje su sva 3 ista ....

https://postimg.cc/FYgFDkFc]
20220322-155602.jpg
[/URL][/url]
 
Danas zvao da pitam za auspuh. U obliku cevi sa prigušnicom:
- Gocem - 6000
- Poljomehanika - 5200
- Lazaro - 3600
 
Danas zvao da pitam za auspuh. U obliku cevi sa prigušnicom:
- Gocem - 6000
- Poljomehanika - 5200
- Lazaro - 3600
Au...a pre 2 godine 2500 bila cev...i dobra.nego imam jedno pitanje,pricao sam i sa clanom talianu...amortizer na ruskom sedistu kako stoji pravilno?gledao sam na dva mesta-na jednom stoji klipnjaca(izlazeci deo) dole,a kod mene je fabricki bila na gore.treba da zamenim isti,pa me to buni ima li smer montaze,posto na nekima ima smer tacno obelezen kako se pozicionira.
 
ja sam bas skoro skinuo amortizer sa sedista da kupim novi kad budem isao za ns .Iskreno nisam ni gledao kako je stajao al nekako mi u glavi stoji da deblji kraj da bude na dole. Realno gledano ne bi trebalo da bude problema kako god da se stavi .
 
Ne treba, može da izgleda kako hoćeš. Meni je ovako zgodno, sa njim skidam naslage i sa uljnih posuda vazdušnog filtera, i na rusu i na rakovici. Kod rakovice postoji onaj prsten na dnu pa je zbog nje sužen vrh čistača da može i tamo da prođe bez problema.
 
Mene su stariji učili da je jedino bitno ne strugati sa nečim metalnim, špahlom, šrafcigerom i slično, da se ne bi oštetio filter, i ja, se toga držim... A kažu da ne mora svako menjanje ulja da se čisti, već svako treće, al šta ga šaljivim, šta mi teško dva minuta posla, jedino što evo već sedam dana ne mogu oprati ruke ko čovek..
 
Nazad
Vrh