MTZ Belarus

Nisam znao da treba da ukljucujem i stopericu kad palim traktor,Nebojsa kad mozes da dodjes posto meni onda ranije pali

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ovo, pozdrav ti vidi šta ćeš, meni deluje na vrlo neprijatnog vlasnika. Plaćao sam i ja majstore, ali nije bilo vidi šta ćeš, već šta ćemo, problem je zajednički ne samo majstorov.
 
Nije on neprijtan nego drzak I bezobrazan.Sve moze se lepo I ljudski kaze,drskost ne koristi nikome sem da se isprovocira druga strana a to vec onda Ima svojih posledica
 
Sad je lako biti pametan. Očigledno je čovek baksuz, i da ga tera maler, i da je on rdjav čovek. I da ga ubuduće obilazi, kada ovaj traktor sredi.
Mada svojevremo je 3 puta skidana bos pumpa sa 558. Loš materijal one poluge za gašenje. Da popizdis, a niko nije kriv, ni onaš sto montira pumpi ni onaj što tarira pumpu. A traktor stoji, uz svu muiu iskapalo 40 litara nafte iz nezavrnute cevi.
 
Ne mora da znači.Ako se ležajevi previše mažu dobije se kontra efekat.Kod korišćenja čistog ED mogu iz iskustva da kažem da nema problema.Ne znam koliko su goriva progutale rotacione i linijske pumpe kod mene bez dodavanja ulja, dvotaktola i sličnih aditiva u gorivo pa idu godinama.Po meni to je razlika kao kada jedeš praseĆinu i jagnjeĆinu bez salate. 🤣
 
Nisam imao nesto mnogo iskustva sa fapovima, par komada sam radio na nekim ultovima.
Imam par 1221 na odrzavanju sa onim malim brzim alnaserima koje i ja kad cujem prosto ne mogu da verujem, vruc, hladan nema veze, ne cuje se alnaser, samo okrenes kljuc i cujes bum i rrrrrrr, nista vise.
Inace sestaci pale njihovi dobro al ova dva tri su prosto neverovatni.
 
Има неколико рифузера у фирми. Стоје у гаражи али колико је хладно напољу толико је и унутра. Само лагани притисак на дугме и он пали. И троше 50-70 литара на 100 км .
 
Nazad
Vrh