MTZ Belarus

Nebojsa morase ograniciti staje do majstora, a kvalitet delova je nesto drugo. Normalno da vlasnik traktora ocekuje da kvar bude otklonjen sto majstori u vecini slucajeva I urade, ali sami delovi su problem I tesko je garantovati za njih.
Mico Najveca tragedija sto ja nisam pravio ni pitanje ni dal je deo ni dal sam ja, samo sam rekao da moramo da dodjemo i vidimo sta je, i da uradimo o nasem trosku i da izabere kad, nista manje nista vise.
 
@Mušovac opet da kazem razumem ja da se covek iznervira, i da ima sto problema al opet ako cemo tako onda mozemo i drugacije da pricamo.
Zna me dosta forumasa, sa nekima sam saradjivao sa nekima se poznajem ovako van posla i zna dosta njih koliko mi je fitilj tj koliko nemam fitilj, pa tako i ja ispadnem govno a ne covek jer je mozda i meni svega preko glave pa kazem druze tuzi me i gotovo, nemas racun, nemas nikakav papir, nemas nista, nemas bre dokaz da sam bio u tvom dvoristu nekad a ne nesto drugo.
Pa opet meni tako nesto ne pada na pamet, ja se trudim u svakom poslu da svi budemo zadovoljni, naravno da nekad nece biti svi srecni i zadovoljni ali opet nema razloga za takvim ponasanjem.
 
Nebojša mislim da je tu nesporazum, možda je čovek očekivao da dodjete što pre, a ti da kaže kada njemu odgovara. Ili mu je pun q opravki i nema više živaca ni empatije, več odma plane.
 
Nebojsa morase ograniciti staje do majstora, a kvalitet delova je nesto drugo. Normalno da vlasnik traktora ocekuje da kvar bude otklonjen sto majstori u vecini slucajeva I urade, ali sami delovi su problem I tesko je garantovati za njih.
E zbog toga sam se ja i resio delova,cim su kinezi povecali stancanje ruskih delova a i samim original delovima je opao kvalitet pocevsi od prve ugradnje bato kljuc u bravu i odjavljuj radnju,pocela da boli glava mnogo od reklamacija
 
Небојша некад мораш бити и дрчан и дрзак јер сувише коректан значи да испадаш и будала да ме погрешно не разумеш.Са људима радити је сизифов посао .Само добра процена у стартру са ким имаш посла па по цену и одбити посао ако је то нека будалетина само фала лепо и што даље од тог зла.
 
Nebojša mislim da je tu nesporazum, možda je čovek očekivao da dodjete što pre, a ti da kaže kada njemu odgovara. Ili mu je pun q opravki i nema više živaca ni empatije, več odma plane.
Aco kakav nesporazum moze biti ako ja napisem " Aco samo kazi kad ti odgovara da dodjemo", sta tu ima nejasno.
Jesmo bili jednom kod tebe Aco, jesmo rekli u osam smo tu, bili smo u 5 do 8 kod tebe u dvoristu, uradili smo sta smo znali, popili pice, doruckovali naplatili i Otisli, svi srecni i zadovoljni.
Da je ispao neki problem kod tebe jel bi ti zvao da psujes i vredjas ili bi nazvao ds kazes majstore ima problem kad ces doci?
 
Ja
Небојша некад мораш бити и дрчан и дрзак јер сувише коректан значи да испадаш и будала да ме погрешно не разумеш.Са људима радити је сизифов посао .Само добра процена у стартру са ким имаш посла па по цену и одбити посао ако је то нека будалетина само фала лепо и што даље од тог зла.
Ja svoj posao shvatam vrlo ozbiljno, ja od ovog zivim, nikad se sa poslom i u poslu ne zezam.
Trudim se kao sto sam vec napisao da svi budu zadovoljni.
I onda me zove covek da me vredja, vice na mene itd.
Izgleda da covek treba da bude bezobrazan i ne covek i mozda bi ga vise postovali.
 
Nebojša, imam ja rešenje za tvoj problem gde ste se promenuli već par majstora... Izgleda da je problem u ovome:
 
Bice da je tako.
Od sad kad dodjem i cujem da gazda pljuje dva majstora pre mene odma pakujem alat pa naka nadje nekog drugog.
Cini mi se da nekad pre kad sam isao za Republiku Srpsku negde je stajala tabla na kojoj je pisalo " TESKO BOGU SA NAMA OVAKVIMA"
 
Nebojsa svi mi imamo neka losa iskustva, da neispadne da vas puno hvalim vi posao u svakom pogledu radite profesionalno. Moracete napraviti odabir klijentele sa kojima cete nastaviti saradnju. Nekad je bolje I sediti, ima ona izreka Niko nije uzeo sve pare ovog sveta.
 
Bice da je tako.
Od sad kad dodjem i cujem da gazda pljuje dva majstora pre mene odma pakujem alat pa naka nadje nekog drugog.
Cini mi se da nekad pre kad sam isao za Republiku Srpsku negde je stajala tabla na kojoj je pisalo " TESKO BOGU SA NAMA OVAKVIMA"
Neće svi majstori da budu korektni kao ti i da ne naplate reklamaciju.Ili te vuku za nos ili krive gazdu i delove koje su oni sami nabavili.
 
Nebojsa svi mi imamo neka losa iskustva, da neispadne da vas puno hvalim vi posao u svakom pogledu radite profesionalno. Moracete napraviti odabir klijentele sa kojima cete nastaviti saradnju. Nekad je bolje I sediti, ima ona izreka Niko nije uzeo sve pare ovog sveta.
Mico nije poenta pohvala ili ne, evo ja sam sam napisao da je reklamacija, mozda nasa greska, mozda dela mozda neceg treceg.
Znam ja da ja ne mogu da odgovaram svima kao majstor niti ce biti svi zadovoljni mojim radom.
Al samo mi je krivo sto da sam bilo sta napisao sem kazi kad odgovara da dodjemo da resimo pa da covek bude ljut na mene.
 
Nebojša reci mu da napravi slobodno snimak i postavi a ti lepo skrinsotuj poruku koju si mu poslao i takodje postavi i nema jeda,a treba i malo birati musterije.
Dostojanstvo ne može niko da ti oduzme,mozes jedino sam da ga izgubis.
 
Evo da ne postavljam sve snimke ekrana, evo samo zadnji, juce sam mu rekao da izabere kad da dodjemo i kad sto vidite covek ne odgovori nista.
A zoves da vices, pretis.
bf7a4f37d92163db001a57320e2062f9.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh