MTZ Belarus

Gde moze da se kupi rucica za migavce i prebacivanje sa kratkih na duga svetla?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Uzmi u AP. Bila je oko 4000dinara. Na najlonu su bile 1000dinara ali su kineske. Svi ti to otvoreno kažu, šta bi ti za 1000.... Svetla rade bez problema ali žmigavci se pokvare jako brzo....
 
@tole zr relej ti dodje kao glavni prekidac za svetal a sa onim prekidacem na volanu ti samo palis relej. sa time relej trpi svo opterecenje i prekidaci samim tim duze traju .
 
Kod mene je bilo kontra, žmigavci su radili ali svetla otkažu brzo.
Kod mene se dešavalo. Da žmigavci rade normalno i onda neće par puta. Onda opet proradi i tako. Pobacao sam te kineske ručke sve što sam imao.... Stavio iz AP ima otprilike 5 godina i danas radi kako treba. Još ako uspe da se nađe ona zakrivljena ručka što su stavljali u 1221 ta je valjda večna.
 
Da ne zna ko ima li gde da se kupi stub volana za rusa? Novi tip da se orbitrol kaci direktno na njega.

Hocu da pobacam ove osovine i zglobove i direktno povezem orbitrol na volan.


Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Види код Мише у Новом Саду видео сам код њега има оних стубова за хидро волане. Можда има то што теби треба.
 
Evo vizitka od jednog
b1949055d3d566f27f60d1d39878934d.jpg
439163e4c6c5e3a01da8388615ad7336.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Imas neki kontakt?
Broj, mail ...

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
0638836122 овај ти је у Повртарској улици на почетку са десне стране кад уђеш од најлон пијаце. Код њега сам био у магацину и најбоље кући да одеш јер ми је и он сам то рекао. Каже овде ми је све, а на пијаци 10 део овога зато дођеш овде и видиш шта ти треба, тамо на пијаци знам и лошу робу да увалим, а наплатим као екстра.
 
Ja delove uzimam kod vase, uglavnom je jeftiniji od drugih.. On je u ulici sa druge strane najlona.
 
Zanimljiva stvar kod vecine vlasnika rusa.
Mnogi se od vas zale kako im rusi ne rade, kako crkavaju, kako ovo kako ono a niko ne kaze kako i pored toga sto su delovi dzabe za njih (gledajuci druge marke) opet velika vecina uzima delove kod ukrainaca.
95 % vlasnika nema trika da provali razliku izmedju beloruskog dela i ciste kine i onda se zalite kako radite jedne iste stvari po pet puta i kako su delovi losi.
 
Mico ima i kod ukrainaca dobrih delova al kod vecine njih i kad trazis dobar deo i kad platis taj dobar deo dobijes cistu kinu i posle kuku lele.
Prekljuce me zove covek sa kosova kaze kupio je komplet kvacilo za 1221.3, korpa, dve lamele, medju ploca, druke lezaj, semering, lezaj zamajca sve za 410e i zamenili i gle cuda nece da odvoji.
Tako je sa vecinom delova koji se uzmu kod njih, ili prave problem odma ili posle kratkog vremena.
 
А шта је конкретно проблем са тим јефтинијим деловима? Зашто цркавају? Да ли је квалитет материјала или превелике толеранције или нешто треће?
 
Nevedi ponavljati, ako nesto I zatreba samo AP.
Ја у АП купио гумице за хидраулични клип 500дин комплет, и гле чуда такве гумице код овог у Повртарској 280дин и каже бофл и код њега узмем исто 500дин комплет али су сасвим другачије. Ако стигнем отићићу у радионицу да усликам и једне и друге јер сам узео да имам пар паковања.
 
Bilo lepo vreme dok je Danger drzao delove, em imam kvalitet em preporuku sta izabrati i ako je sitno kako zameniti.
Bar da sam znao da zatvara da sam i nesto duzan ostao. 😁
 
Nazad
Vrh