MTZ Belarus

Pumpu kod Tome na sto I Ima da bude azdaja.Nego kod skidanja pumpe i uzubljivanja jel Ima tu obelezeno Ili treba obelezii da se vrati isto kako je i bila
Ako je "stari" tip pumpe sa nutovima onda ne moze da se pogresi, ako je novi tip sa 3 srafa onda mora da se nasteluje paljenje posle skidanja.
 
Imam peoblema sa 1221. Trosio je u oranju oko 40l, pa smo mislili da je pumpa. Ista je poslata na remont kod Krivokuce, zajedno sa diznama. Nakon poprake, traktor je proban u oranju i potrosnja je opet oko 40 l/ha. Traktor ne dimi, niti mu je tesko. Vozio sam na 1800 obrataja u 3-2. Kad se doda gas, bez problema ide na 2100 obrtaja.
Probao sam traktor i sa drljacom( poluteska drljaca Tupanjac 6m). Tu trosi kao i ranije, u prvom prohodu 6-7 l/ha.
Da li neko ima ideju sta treba pogledati?
 
Imam peoblema sa 1221. Trosio je u oranju oko 40l, pa smo mislili da je pumpa. Ista je poslata na remont kod Krivokuce, zajedno sa diznama. Nakon poprake, traktor je proban u oranju i potrosnja je opet oko 40 l/ha. Traktor ne dimi, niti mu je tesko. Vozio sam na 1800 obrataja u 3-2. Kad se doda gas, bez problema ide na 2100 obrtaja.
Probao sam traktor i sa drljacom( poluteska drljaca Tupanjac 6m). Tu trosi kao i ranije, u prvom prohodu 6-7 l/ha.
Da li neko ima ideju sta treba pogledati?

Nisi napisao sa kakvim plugom ores? Ja sam zadovoljan sa potrosnjom. Oko 11-13litara po kj u zavisnosti od zemlje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lemken opal 3x40, ranije sam orao sa 4x40.
Ovo je treca godina da oremo sa tri brazde( prvi put zbog problema sa plugom a ne zbog teskog oranja), inace uvek sa 4 brazde.
Nikad nije trosio vise od 30l/ha, min 17l/ha. Reko bih da je prosek oko 25l/ha
Dubina oranja oko 26,27 cm.
 
Za firmu mi je radio Krivokuća i bio sam zadovoljan!!!!!!
Mtz, IMR, torpeder, Perkins,MB,TAM,FAP,JD
Pre njega Savić i Ramač i da sam bio zadovoljan ne bi ih menjao!!!!!!!
Za moju radionicu uvek čika Nika Mićić i zadovoljan sam!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh