MTZ Belarus

U ovom video klipu imaćete priliku da me vidite kao mehaničara i to iz oblasti hidraulike. Šalu na stranu, potrebno mi je još 2 ( 4 creva) izvoda hidraulike u zadnjem delu traktora radi probe HMS Hidraulične ruke Gunny Lift i HMS rasipača 1500 litara pa sam rešio da produžim creva sa prednjih izvoda . Kako sam to uradio, pogledajte u videu...
 
Ја сада да закачим сетвоспремач кад клип процуре значи да попизди човек. Прошле године је ремонтован и сад опет најгори део га је скинути већ ме мука хвата кад помислим на скидање.
 
U ovom video klipu imaćete priliku da me vidite kao mehaničara i to iz oblasti hidraulike. Šalu na stranu, potrebno mi je još 2 ( 4 creva) izvoda hidraulike u zadnjem delu traktora radi probe HMS Hidraulične ruke Gunny Lift i HMS rasipača 1500 litara pa sam rešio da produžim creva sa prednjih izvoda . Kako sam to uradio, pogledajte u videu...
Radoslave koliko kila ce imati "kompozicija" kad bude puna?
 
Juce bio u Ap. 1221.3 je sad 42000.00e
Ja sam ga platio 38600 ali sa rezervoarom,klimom i euro polugama,to je jos 2500e
Mi smo 2009 uzeli 1025 rm...nepunih 25k bio...skoro je kum kupio 820 grbavi-skoro ista cena...za te pare hvala lepo,i na ove cene proizvoda...teracemo i dalje sta se ima kuci.i ovako je prosek godina traktora u dvoristu ravno 29 godina...ekonomski smo tigar nema sta.
 
Ја сада да закачим сетвоспремач кад клип процуре значи да попизди човек. Прошле године је ремонтован и сад опет најгори део га је скинути већ ме мука хвата кад помислим на скидање.
Ako je remont samo zamena gumica onda ne treba da se nadaš previše u dugovečnost remonta. Mora prvo da se proveri cilindar i klipnjača.
 
Ako su klipnjaca, cilindar i ostali delovi ispravni i naravno ako se dobar set gumica pravilno namontira moze to dugo da traje bez problema, ako je bilo sta od delova fizici osteceno, gumice lose ili pogresno namontiraju nema sanse da traje dugo.
 
Ма изгорео сам те гумице сам једва нашао неке широке и дебеле, а чини ми се да је на клипњачи отишао, онај, семеринг јер тз, избаца напоље и ону бришућу гумицу, је избацило на доњој страни. Цилиндар је добар и клипњача нигде оштећена, сутра када раставим ћу, видети шта ћу, имам у комшилуку хидрауличара каже он то преправи и препакује неке камионске гумице и семеринге и заборавиш на хидраулични клип.
 
Čini mi se da je pravi momenat da kupiš 558! 🤣
Само још то нисам имао у авлији, а мислим ко зна ако би се нашао добар са кабином, жутом ручком, хидрауличним воланом, антифонима и једно 3-4000евра да ми неко да уз њега можда би га и узео.
 
А не, не, не ја остајем веран Руској склепотини пре би узео 50-52 него силу небеску. 😊
 
Nazad
Vrh