MTZ Belarus

Da li se nekom desavalo da sat za brzinu i obrtaje radi sve normalno, a brojevi za radne sate isto broje na primer 1602 i okrene na 1063 i posle 3 minuta vrati na 1602, pred kraju dana je prebacio na 1603 i sad tako stoji videcemo sutra hoce prebaciti na 1604... danas je trebao 3-4h a na satu nabio 2 jer je vratio. Jel imao neko slican problem? Sta moze biti? Ovaj novi tip sata je.
 
Odradjene kocnice na rusu, koce odlicno a dokle ce videcemo :LOL:
Sva ukupna cena delova me izasla 4900din, a ja cekao 4 godine da ih odradim 🤦‍♂️.
 
Nema veze, on da garanciju gazdi, tj sebi, ali posao je posao, nema privilegija i rodbinskih odnosa.
 
Pa sobzirom da napravim 100 casova godisnje racun da ce da traju ihahaj 😃

Nego sad se rodio drugi problem, rikli akumlatori, na znam koliko imaju ali 4 godine su kod mene a vec su bili pri kraju jos tada.. Mislim da imaju barem 7-8, jos su black hors a njega nema ne pamtim.
 
Pa mogu slobodno da kazem da mi nikada nisu ni falile, navikao sam da ih nema. Jedino mi rucna falila kad treba da zakacim nesto od prikljucaka a on bas nece da stoji tu gde treba.
 
Sunoc mi nestala sva struja na rusu,svetla,nema struje na kontakt bravi vadio je,a ima na glavnom osiguracu ispod kabine. Jutros da sarafam ono sve normalno. Sta bi mu tu moglo biti ?
 
Sto, jesu im kompresori toliko losi? Ja sam bas sada piksnovo moj jer se razlokala osovinica sto stoji na njoj "klizni" zupcanik za ukljucivanje.
Dali je neko prepravljao blokadu zadnjeg diferencijala sa uljne na vazdušnu???
Ja sam bas razmisljao o tome pre neki dan al nisam zagledao kako radi blokada pa ne znam dal bi to radilo na vazduh.
 
Jel se desavalo nekome da iza ovog tockica za sajlu curi ulje? Gledam sad u stubu ima na max ulja mozda sam sipao vise ulja pa izaslo visak
f94ed45b705e9b91e1a08fb7b9cf5a27.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh