MTZ Belarus

Da li si rešio problem sa upravljačem?
Stigao nov orbitrol danas , i novu pumpu jos jednu kupio original od 10 kubika.
I moja je ispravna ali kad sve novo i ona neka bude.
Nocas cu montirati 🤣🤣🤣
Ako proradi sutra pilota ugradjujem
Ako ne proradi zapalicu ga.

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Kod rusa fabricki kabel od mase ide od prekidaca mase do ispod dole kod kabine,odatle ide onaj goli pleteni bakarni pljosanti kabl dole na ramena poluga,znaci nekako je iz 2 dela masa .....Sad po mom kako sam napravio,ostavio sam taj pljosnati,ali pored njega stavio duzi kabel direktno od ramena poluga do gore na prekidac mase,deblji od fabrickog malo ,i plus kabel od akumulatora na anlaser stavio 70mm2.Sad vergla kao da je benzinac motor od hiljadu kubika...jos malo brze da vergla i poleteo bi,kako je pre verglao hladan ovo je neprepoznatljivo....Stari plus kabel je bio istopljen na krajevima malo,deo ka anlaseru i kod akumulatora,ovako je ceo,delom je on pravio problem,ali delom i masa.
@danger Kako si uglavio 14-ku ,jel morao nosac filtera dole ?.
 
Ja imam 16ku pa ne skidam nosac filtera, ne znam sta rade ljudi i sto skidaju.
Skine se cev od ulja pomeri 5cm natakne pumpa vrati nazad i srafanje

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Ne,i mene su naplasili da mora dole ili centrifuga ili medju ploca na kojoj se nosi pumpa volana gde je zupcanik pa ubosti sve zajedno,al usla je bez problema,samo je za santimetar starija
 
Ja ću morati pumpu hidraulika uskoro menjati!!!!
Juče i danas tovario baš zgoreli stajnjak i čim utovarim 7_8 prikolica počne da se opasno greje!!!! I da gubi pritisak, juče je dobio 5l sae 90 i malo je bolje ali razbucaće je!!!




Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Koja je najzapaljivija supstanca u prirodi?Da ga polijem
Stavljena nova pumpa, nov orbitrol.
Identicno se ponasa.

Znaci dve pumpe, nova i relativno nova ,dva orbitrola nova , stari klip i novi uzeo i dalje ne radi kako treba.
Kad ga cakam onako do pola i vratim namota skroz ulevo.
Ostavim ga pravo i kad ga treba mrdnuti iz tog polozaja kao da je zaglavljen i onda krene.
Ne znam vise gde da gledam sta da menjam.
Sutra cu probati skinuti crevo i direktno u posudu da ide bez filtera, mada vidi se u posudi da siklja non stop.

Mozda ciganku neku naci da razbijem maler 🤣🤣.

Sto se orbitrola tice , sad kad je ugasen traktor ne moze se motati ni levo ni desno.Nesto malo i stane.


Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Koja je najzapaljivija supstanca u prirodi?Da ga polijem
Stavljena nova pumpa, nov orbitrol.
Identicno se ponasa.

Znaci dve pumpe, nova i relativno nova ,dva orbitrola nova , stari klip i novi uzeo i dalje ne radi kako treba.
Kad ga cakam onako do pola i vratim namota skroz ulevo.
Ostavim ga pravo i kad ga treba mrdnuti iz tog polozaja kao da je zaglavljen i onda krene.
Ne znam vise gde da gledam sta da menjam.
Sutra cu probati skinuti crevo i direktno u posudu da ide bez filtera, mada vidi se u posudi da siklja non stop.

Mozda ciganku neku naci da razbijem maler .

Sto se orbitrola tice , sad kad je ugasen traktor ne moze se motati ni levo ni desno.Nesto malo i stane.


Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Jel si ti tu ugradjivao hidro volan ili je bio fabricki?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Da li su sva creva za ulje dobra? Imao sam slucaj na IMT 5210 da se crevo od UK ulja oštetili da je u jednom smeru propuštalo ulje a nazad nije htelo skoro nikako da ide. Od sumnje na pedalu kvačila, cilindar kvačila i samo kvačilo kvar je spao na jedno crevo za ulje. Da li su ti čizme slobodne ili su zardjale? Imao sam slucaj sa novim 820 da su čizme zardjale i volan na relativno novom traktoru nije radio kako treba.Daleko je on još od paljenja, smiri se, pregledaj sve niple, sva creva, sve spojeve, možda si negde zaboravio da izvadiš krpicu koju si ubo u cev da ne curi ulje...
 
Sto je najgore sva creva deluju vizluelno odlicna, iznutra ne znam.Ne znam ni koje crevo da gledam kad su simptomi debilni.


Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Sto je najgore sva creva deluju vizluelno odlicna, iznutra ne znam.Ne znam ni koje crevo da gledam kad su simptomi debilni.


Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Jednom me zove čovek čim upali 577 namota pun desni a pumpa gori i tako menjao orbitrol i klip
Kad crevo što vraća iz orbitrola u rezervoar začepljeno!!!!!
On se njakao 20 dana!
Verovatno glupost!!
Čizme hoće da zapeknu što reče Spajić


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh