MTZ Belarus

Treba videti i creva na orbitrolu da li je svako na svom mestu....
Ne kazem da je kolega lud, desavaju se propusti.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
I povrat dal je čist!!!!!
Ima 4 oznake na orbitrol
P
T
L
R
Verovatno neka linija začepljena!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ne znam sta je vise.
Pukao danas i otisao do lika gde treba da radimo navigaciju sledece nedelje, ima glanc novog rusa.
Reko da probam samo volan.
Isto kad cakam skrece u stranu kao i moj.
Tako da mi je sad to sto nije normalno normalno.
Ali mi nije normalno da moj koci, kad se mota konstantno levo desno ,ide ,ostavim ga par sekundi pravo kad treba pomeriti volan kao da je zapeo za nesto.Nemos ga mrdnuti i onda samo otpusti kad uprem ko konj i krene..
Skidao crevo od povrata gurnuo ga direktno u posudu ,isto se desava.

Usis skidao nije zacepljen, jos sam ubacio na crevu koje je spoj dve metalne cevi parce metalne cevi, reko da ga mozda na hsisu ne stinji.
Ni to nije.

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Мени личи односно понаша се као да нема довољно уља или је прљаво уље. Овако је запињало на старим 82-кама и оригиналним управљачким системом. Решавало се заменом уља и неких гумица или шта је већ. Кад додаш гас он проради.
 
Данашња лицитација рујани све до једног отишли
IMG-20220219-111241.jpg
273879412-496656435400164-7661128332229699288-n.jpg

273820332-1031795970701140-9102934401890036129-n.jpg
273852881-508435164136003-7648243125491242354-n.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne proradi kad dodas gas.
u 2400 obrtaja ga uteram nista.
I dalje zaglavljen.Tek rukama kad ga na silu otkocim proradi dok ga ne ostavim na par sekundi u mestu i opet zaglavi.
Naj verovatnije skidam sve i nosim u cehid na proveru.
Ne vredi vise,em sto dojadilo em kosta.
Vrtim se u krug a sve gore i gore radi.

Do sad bar nije se pomerao volan kad dam gas 🤣🤣🤣
Mozda kupim orbitrol od neke druge firme 🤣🤣

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Druze imas poruku,mislim da znam sta je problem...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Tu je ugradjivan volan i ako je orbitrol zasrafljen na stub volana sa prednje strane,pravi problem osovinica koja ulazi u njega taj sam problem ja imao na 552 kad sam tako postavio orbitrol isto je tako zaglavljivao...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ja sam kod Mačara uzeo i pumpu i orbitrol i preporodio sam se sa volanom. Nisam budzio veću pumpu ovo, ono... već ono što je bilo na njemu original. Ako ide preko stuba ona koristiš i tu osovinu u stubu i od dole imaš jednu veliku maticu koja ume da se otpusti pa da zezne sve. Koje ulje ti koristi volan? Iz hidraulika ili ti je stub rezervar za ulje. Koja je gradacija tog ulja?
 
Ja sam kod Mačara uzeo i pumpu i orbitrol i preporodio sam se sa volanom. Nisam budzio veću pumpu ovo, ono... već ono što je bilo na njemu original. Ako ide preko stuba ona koristiš i tu osovinu u stubu i od dole imaš jednu veliku maticu koja ume da se otpusti pa da zezne sve. Koje ulje ti koristi volan? Iz hidraulika ili ti je stub rezervar za ulje. Koja je gradacija tog ulja?
Atf ulje, ne ide preko obicnog stuba njegovog, ubacen onaj kid sto ima na kp da se kupi.
Prethodni vlasnik ubacio

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Мени ово на снимку делује на орбитрол ја сам једном чачкао па добио хидромотор добро ми руке није изломио волан...Однео у Пазову код неког старом мајстора човек га на моје очи отворио измењао гумице оринге ја га намонторао он ради као докса..а у том орбитролу све неке шајбе од машине за за месо🤣🤣🤣
 
Kolege da li ima neko da proda ili zna nekoga gde bi mogao da trazim felne sa gumama 18,4/38? Ili samo felne 38. Treba mi za duple tockove na 1221


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nasao sam sto je kocilo i blokiralo.

Spustio se nosac osovine kardana skroz dole na slicu, i osovina pravila polugu preko lezaja u kucistu na orbitrol.

Podigoh ga skroz do kraja ,sad je u liniji sa orbitrolom, ne zapinje vise nista.

Verovatno je stiskalo orbitrol pa ga teralo da se cudno ponasa.

Delovalo je kao ne ispravan orbitrol sve vreme.

Ne ide bas lako kako bi trebalo, ali bar je sad traktor upotrebljiv.

Zamalo da bude Sinan Sakic 🤣🤣🤣🤣

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
Nazad
Vrh