MTZ Belarus

@dukej Gde ima BKT u toj dimenziji za rusa zadnje ?,ja trazio i nisam mogao naci bas ...jesu skuplje ali imaju debelu garanciju,mozda bi njih kupio.
 
U Bačkom Petrovom Selu, Guma Trade. Zvao sam ih pre nove godine, ne znam da li ih i sada imaju. Sad sam pogledao papir gde sam pisao kad sam se raspitivao za gume, te BKT su bile 150.000 sve četiri, a Alinance (ili već kako se pišu) su bile 1600e.

 
E jbg. Ne znam zašto sam držao da su BKT 1600e, sad sam već naručio a možda je bilo bolje da sam se ispružio do tih 150.000 za BKT.
 
Sta moze biti problem, prilikom voznje u velikoj brzini znaci na asfaltu deveta brzina cuje se brujanje rekao bih da je iz menjaca toliko je glasno da se ne cuje zvuk motora ali brujanje se cuje samo dok je traktor u brzini znaci dok vuce kad ga zaletim i izabacim iz brzine ne cuje se nista samo dok je u brzini to se cuje...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Posle kaze rus nevalja.
Pa je..... mu seme i majstoru i traktoru i svemu.
Pa ja razumem da se greska podkrade, sve je to normalno, al da vidis da nesto nije dobro i nikom nista napravis je lud.
Radjene dizne i kad su vracene radi gore nego sto je radio.
Opet rus je to i teraj.
Svako se danas naziva majstorom.
5b914c1c660ea09853ea5e759a19479c.jpg
588dc3b973d88ce37907de06d92dcbca.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: aca
Pa majstor uredno stavio teflon podlosku a pre toga nije skinuo bakarnu.
I traktor ima 2 platne.
Dizna umesto da raspršuje u kompresioni prostor ona ne viri dovoljno i "sipa" gorivo kako ne treba.
Rezultat traktor radi kao posvadjan.
 
Ako ti bilo šta može pomoći, evo slika mog orbitrola sa 820 pa da možda po oznakama utvrdiš specifikacije i da li se tvoj poklapa sa njima.

IMG-20210828-210018.jpg
 
Nazad
Vrh