MTZ Belarus

Onda cemo sacekati jos malo, jer vidim da bilo kakav sa sirokom kabinom nema bez 5-6000, a takvom treba bar jos 2000 da bude kako treba.
Nije ovako nesto bilo u planu, ali ce se morati uzeti jer T40 ima muke sa nekim masinama, a mislio sam da uzmem i kratku tanjiracu.
Hvala svima na pomoci.
 
Nesto me kopka ovih dana i nekih 80% sam siguran da moze al ajd.
Jel kod starog tipa 82, lako ide kontrolna tabla dole?
Radio sam instalaciju na jednome pre 5-6god i cini mi se da sam lako skinuo komplet tablu i odradio sve unutra pa sam kasnije samo razvlacio kablove
 
Onda cemo sacekati jos malo, jer vidim da bilo kakav sa sirokom kabinom nema bez 5-6000, a takvom treba bar jos 2000 da bude kako treba.
Nije ovako nesto bilo u planu, ali ce se morati uzeti jer T40 ima muke sa nekim masinama, a mislio sam da uzmem i kratku tanjiracu.
Hvala svima na pomoci.
Voziš T-40 a misliš da nećeš moći u MTZ-82 :unsure: , odeš da pogledaš traktor i sedneš u njega pa ako odgovara pazariš ako ne hvala i dovidjenja.
 
Da stane u njega stace bez problema nije to bas tako mala kabina ali da ce ponekad da udari glavu kada odskoci od sedista i to je siguno .Ja sam ga vozio 6 godina i preziveo sam ga a odprilike smo iste visine.Ako nisi neki zustar vozac onda ga kupi
 
Hoce to kad se vozi preko rupa bez milosti xd.Ako je npr lose oranje a teza zemlja pa prvi prohod spremacem po tim dzombama ,vise si u vazduhu nego sto sedis na sedistu,sve po kabini leti na sve strane,ali nema milosti,samo gas!!!.
 
N8je kod t8h traktora bitna samo visina.
Jer ako npr Sremac84 sedne on slabo pretisne, ali moj rodjak njegove visine i.a 30kg vise i bolke sabije sediste. 😁
 
I odma če ti biti žao što nisi kupio sa velikom kabinom. Kad sam ja od 1,70 m udarao glavu o krov šta ostali da kažu.
Pa kako ti to voziš 😂, za toliko udaranje o krov je kod nekih izgleda obavezna dodatna oprema kaciga. Ja sam 1,70m visine i 100kg težine pa mi se još nije desilo da u krov udarim glavom, doduše par puta sam okino sa strane da sam sve zvezde prebrojao 😂😂😂
Kad sad malo razmislim bolje ti Petre čekaj priliku sa velikom kabinom
 
Josa ako ti je los amortizer na sedistu pa te dodatno katapultira kad preletis preko nevidjene brazde :LOL:
 
То је полукатапулт јер те не избаци већ по мало лупа у кров кабине док не отупиш. 🤔
 
Nazad
Vrh