MTZ Belarus

Lakse ce volan ici sa 80 glavom upravljaca i bice precizniji bar se kod mene tako pokazalo.

Poslato sa MAR-LX1B pomoću Tapatoka
 
To jeste ali u tasportu kad treba da se cimne volan da se eskivira rupa ili ne daj boze nesto drugo nece odraditi.
 
Ja sam uzeo za 892 orbitrol kod Mačara (ne sećam se cene) i preporodio sam se. Remont nikako obzirom na cene novih. Polovan takodje nikako jer nikad ne znaš da li je još lošiji nego taj koji skidaš dole.
 
Lakse ce volan ici sa 80 glavom upravljaca i bice precizniji bar se kod mene tako pokazalo.

Poslato sa MAR-LX1B pomoću Tapatoka
Evo 100cc je na mom 560 orbitrol i mogu da potpišem da volan ide lakše nego servo na mom pasatu!!!!!!! Isto je išao i kašika dok je bila na njemu!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ja pricam za rusa, jer je kod mene dosao sa sub160 kako ga zovu serviseri iz AP i ja sam se zalio i oni zamenili i stavili sub80. Jer je predhodni bio za prednje mostove sa 2 cilindra. Znaci da tezina kako ce ici volan usko zavisi od cilindara a glava upravljaca diriguje samo sa kolicinom ulja.

Poslato sa MAR-LX1B pomoću Tapatoka
 
Pa razlika mi nije ni pola kruga motanja sa 100 u odnosu na 80.
Sad je trenutno 2 kruga levo dva desno, onako ce biti 2.5.

Ne znam ja jos nisam seo u rusa da mu volan ide kao na 560, zmaj kombajnu itd.
Pa cak i u novom ne ide tako lako.

Sent from my POCO F3 using Tapatalk
 
Ako je pumpa dovoljnog kapaciteta, volan mora da ide lako bez obzira na opterećenje na prednjem kraju. Ako motanje ide teško bez obzira na obrtaje motora, onda je problem u orbitrolu.
 
Ako je pumpa dovoljnog kapaciteta, volan mora da ide lako bez obzira na opterećenje na prednjem kraju. Ako motanje ide teško bez obzira na obrtaje motora, onda je problem u orbitrolu.
Bas tako ,e sad varijacije brzine reakcije tj.koliko krugova okretanja volana zavise i od zapremine cilindra i od zapremine orbitrola tako da i veci orbitrol moze da teze ide ako nije u srazmeri sa cilindrom
 
ja ipak mislim da tu dosta zavisi i kvalitet izrade orbitrola .ne moze ovaj ukrainski da bude tako precizan kako neki skuplji tj kvalitetniji.
 
Misliš ovaj ima lufta????
Nema lufta!!!!!!!!!
Jesi ikad rastavljao orbitrol?
Ja jesam više vrsta

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Luka najebli su mnogi sa remontovanim ukrainskim pa misle da je to isto.
Kupite slobodno NOV kod ukrainaca o necete imati problema sigurno, sa remontovanim je 50/50.
 
Radi kao sat kaze gazda.
Komsija zvao vatrogasce
4fd12c73215907696c034addba5c8bce.jpg
c8d8432f932bbcd3eefbf17ba3176529.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Misliš ovaj ima lufta????
Nema lufta!!!!!!!!!
Jesi ikad rastavljao orbitrol?
Ja jesam više vrsta

Sent from my moto e5 using Tapatalk
Ne, ne mislim da ima lufta.
Ja na mom vladimircu imam danfos od viljuskara, a na kumovog sam stavio taj ukrainski sve ostalo je isto... I danfosov ide mnogo glatkije nekako preciznije.. A na mog rusa sam stavio isto ukrainski ali nije isti proizvodjac... Sva tri traktora
imaju iste pumpe i podjednake klipove i ni na svakom volan drukcije radi.
 
Nazad
Vrh