MTZ Belarus

Meni su rekli da nije više na krovu nego ide u ventilacioni deo grejanja kabine e sad kako to funkcioniše neznam.Ako može broj telefona tog Vlade iz Novog Bečeja.
 
Onda super ako idu preko ventilacije od traktora,jel je ovo taj Vlada iz Beceja?
Jel ima neko iskustva sa onim Konvekta klimama kako su se pokazale?
bc724e998da99c16286c1a8e6943d1ba.jpg


Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Imam skinuo sa pokojnog 82 ostala kuka na njemu
Ona se stavljala umesto kuke fabrička šema

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Onda super ako idu preko ventilacije od traktora,jel je ovo taj Vlada iz Beceja?
Jel ima neko iskustva sa onim Konvekta klimama kako su se pokazale?
bc724e998da99c16286c1a8e6943d1ba.jpg


Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
Mogu da pohvalim Vladu...resio nam je jednu enigmu sto smo na kombajnu imali.pre njega je njih dvojica bilo,ali bezuspesno.na jcb je takodje ceo sistem radjen od A do Š.
 
Imam klimu na 1221,bacen novac,velika povrsina stakla a samo dve resetke odakle duva,cim malo sunce upekne gotovo,iz ventilacije izlazi hladno al nemoze da naduva i rashladi
 
Moralo bi svasta u zivotu,posle zetve kad orem za repicu radi do jedno 11h i onda kad pocne zvezda da przi gotovo,cim zadje sunce gle cuda proradi......,ventilator non stop pun slus,da ima barem jos dve resetke za izlaz hladnog vazduha bilo bi bolje
 
Kad su ljudi postali fini ,a voze ruse,to se brale otvore vrata,mali gutač prašinu ,a malo te jebe tem. od pleha poviše glave ,oreš napolju 50 celzujevih,na satu 90+ c,ide rus ne oseti dok se nije zapalila instalacija napravilo kontakat i sjebalo anlaser i svetla.
Mala kabina u pitanju.
 
Dobro sedište i dobra klima u traktoru znaci vise nego išta, na žalost klimu nemam

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh