MTZ Belarus

Imaju oni raznih kombinacija i motora i menjaca, zavisi verovatno od za koje je trziste.
 
Idealni uslovi za rad
aae18031ac2e0c0cc39aebe7363404f0.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
Dobro je da ima krov!!!!!!
Ja sam juče ceo dan u šumi njakao forvarder gaće su mi bile mokre

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ovo je valjda isti nakon 3 meseca.Sve u svemu klasika za rusa,nekoliko glupih stvari imaju,kao taj mega glup merac ulja u menjacu,to otkine stap suncokreta i baj baj menjac.Trebali su staviti novu kabinu,onu za zakrivljenim staklima,kad vec ''modernizuju'' traktor.
 
Ima dosta snimaka... Bila je polemika u temi o armi da ruji fali reverser. Evo ovi imaju, i klimu, i stelovanje retrovizora. Mislio sam da i ovi veci imaju reverser, ali nemaju.
 
Ma svuda neke cevi i creva blizu zemlje.Odnoso kad se negde nasadis moze lako da se pokidaju.Sto rece i arkdije mega glup merac ulju za menjac.
 
Narode ima li neko iskustva sa klimama u rusevima što se ugrađuje u Agropanonki, konkretno jel to radi posao i ima li neke zamerke?
 
Vlada iz Novog Bečeja, Pedja iz Rume, Sigma iz Begeča. Da li Sigma ugradjuje te fabričke klime za Agropanonku ili ih neko drugi ugradjuje?
 
Agropanonka sada ima svoju ugradnju klima. Ugradjuju Turske komponente i sam Vlada mi je rekao da je to ok ali ima problema oko instalacije,a to je samo do ne obucenosti njihovih ljudi,oni su par mehanicara prebacili na klime
 
Ovo je valjda isti nakon 3 meseca.Sve u svemu klasika za rusa,nekoliko glupih stvari imaju,kao taj mega glup merac ulja u menjacu,to otkine stap suncokreta i baj baj menjac.Trebali su staviti novu kabinu,onu za zakrivljenim staklima,kad vec ''modernizuju'' traktor.
Jel su ovi stigli i na nase trziste?
 
Nazad
Vrh