MTZ Belarus

Imam ja ali na ruskom, a na srpskom imam od 820. I to ti može pomoći jer je skoro sve isto (razlika je samu u motoru koji na 892 ima turbinu a na 820 nema).
 
U jednom rusu imam dva akumulatora od 100A i gotovi su. A u drugom jedan od mislim 140A. Šta je bolje kad već menjam dal da prepravim na jedan?
 
Ја имам један од 146а, а до скоро сам имао један од 100а али тај је код друга вртео пумпу за нафту па му је душа узета. Издржао је скоро годину дана мене на руса.
 
Mi imamo od 180Ah.Premešten napred.Kupljen brzi anlaser.Pali kao metak.Sa njegovim originalnim anlaserom-kako je malo hladnije odmah teže pali.
 
Idealni uslovi za rad
aae18031ac2e0c0cc39aebe7363404f0.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Brzi je super, ako nije kinez.kod mene se raspao posle 4 godine, kada sam uzeo iskrin remontovan vrteo je extra.
Ja na jednom imam magnetron (ako sam dobro napisao) češki a na drugom čist Kinez, najjeftiniji koji sam našao, mislim 65 e da, sam dao, rade podjednako dobro već 5tu godinu, i šta ima veze, kad crkne brečim ga o komšijin zid i kupim drugi...
 
Kod mene su akumulatori od po 72 ampera. Uvek lako upali,uvek iz prvog puta. Sad ponekad preskoči anlaser,ali rešićemo to do proleća
 
Ja na jednom imam magnetron (ako sam dobro napisao) češki a na drugom čist Kinez, najjeftiniji koji sam našao, mislim 65 e da, sam dao, rade podjednako dobro već 5tu godinu, i šta ima veze, kad crkne brečim ga o komšijin zid i kupim drugi...
Moje je iskustvo tako. Bio glanc alnaser nov kada sam uzeo rusa. Iako je bio na 24 v, nije baš vrteo da je otkidao traktor. Kada sam stavio iskrin baš je bila razlika.
 
Nazad
Vrh