MTZ Belarus

Tako nesto i razmišljam. Posto ovo okrece volan u mestu a tockovi stoje, a kad krene ide lepo. Ne znam sta mu moze biti..
Gde mogu naci pun hidro za njega?
Mada mislim da je Nebojsa foruma vec nasao ako sam ga dobro razumeo, ali da trenutno nemaju na stanju
Слаб сам ја са тим трговцима ја једино знам за оне са најлон пијаце у НС. А најсигурније ти је Небојша то да ти набави јбг познаје материју , познаје све те трговце и бољу доступност делова. И ако ти он то набави бар знаш да неће бити мачка у џаку.
 
Cenio je taj te radne sate ....kakav je onda taj traktor u poredjenju sa novijim 820 ,2005-2010 godiste ?.Jel stvarno tako vise kvalitetniji ?,kakav je u kabini,tisi,bucniji ?.
 
I ja trazim sada tako nesto. U oglasima samo naradzastih ima u toj ceni.
Da zamenim 539 i dodam nesto para.
Ovaj je dosao na mesto 577.
 
Kum je skoro prodao 920 prvi vlasnik stanje odlicno, uvek garaziran za 8.800 e. A vi tu spominjete neku cenu of 9.000 e u dvoristu. Koliko bi onda kostao moj 1025 2003 god ravan most I monoblok hidraulik.
 
Arapi vuku pune slepere delova a vuku i rusi jer im je jeftinije polovno da uzmu. Bolji kvalitet materijala. Najvise se vuku prednje vuce i veliki zupcanici bocnih reduktora
 
И ове цене половњака доста нереалне или можда грешимо, опет ни нови нису баш доступни. Ја сам мислио да ће цена половних ићи доста доле реко узимају се нови трактори. Пре неко вече гледам 892 нема без 12000-14000 неки зглавни да је да личи на нешто, а толико је мој комшија пре 10г платио својег 2004г и опет да га продаје могао би извући те паре.
 
Mislim da su Belarusi najskuplji trenutno po oglasima ,stvarno nije normalno koliko neki drzu cenu,jbt da ga prodas za maltene iste pare nakon decenije ili vise....gde ces bolje investicije :haha:.
 
Јој ја када сам куповао руса целу Војводину сам био обишао шта сам све видео и на, шта сам све наилазио мука ме хватала. И већ сам био одустао реко конкурисаћу за, новога и другари неки обећали да ће ми помоћи погурати да прођем на конкурсу кад гледам 22х увече дечко из Српског Крстура окачио на фб 82.1 баш каквог сам ја хтео да, продаје. Контактирам га и ујутро у 8х кренем, а таман смо тај дан отац и ја били у Кањижи гледали једног од "домаћина" руса којег не би ни непријатељу понудио. Отишли у две речи се договорили још кад смо кренули ја убацим у гепек две канте нафте због малера и због среће. Дечко гледа и почео да се смеје кже ти си баш вуо спреман да га купиш. И нисам се покајао ни једном што сам га узео бољи да сам тражио не би га нашао.
 
Upravo su ovi modeli 82.1 što je manjević pazario najskuplji u oglasima.. Ja sam moj 98mo godište kupio za 5500e 2007me, sad bi glat dobio više neg što sam platio..
 
Drugar je uzeo nov 82 eurolux 2002 god
Koliko se sećam platio 14000e
Jbg po ovim cenama on danas vredi 10000+e
A već 19g radi 100kj zemlje

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
I ja kad sam pazario kupio sam na oko grob od traktora, baš je bio ružan, imao je extra gume, i bio je ispravan jbg, prvi remont bio tek posle 6 ili 7 godina..htedoh reći nekad je bolje kupiti jeftin pa da imaš lufta za remont kompletan
 
Nazad
Vrh