MTZ Belarus

Da Ali sama vrednost evra nije ista, u nasem slucaju obradivo zemljiste je skuplje duplo a u nekim slucajevima I troduplo.
 
Eto bice moj 82.1 97 god na prodaju al prvo damu dode zamena . isto mislim daje remontovan u madarskoj jer ima u kabini nesto na madarskom da pise...kod mene je 10 god i do tad je raden menjac pre 5 god a prosle god motor ali samo gore radilica nije dirana.... i bice jeftin jer ima ulaganja u njega estecki a i mehanicki,,,,ide on i ovako ulje ne trosi,,,sve osnovno mu radi
 
Poslednja izmena:
Ja sam bas ovakvog trazio do 2000. godine ili Yto 904, eventualno Rusa 1025 do 2000. godine.
Ovom jeste jaka cena, ali volim kada je sve na svom mestu.
U kabini je kao nov. A ja bas ne volim kada je u kabini pocepano i poderano.










 
Ниси погрешио лепо трактор изгледа и споља и изнутра, ја када сам куповао циљао сам на оваквог као твој 98-99 или овог што сам, узео са закошеном хаубом исто то годиште евентуално до 2003. Мој је 99 има серво данфосов окерећем прстом волан. То су неке најбоље серије тих МТЗ-ова. Што, се и доказало и овај код мене и двоје другара имају као твој један 98,а други 99 год веруј ми шта они раде са њима ти трактори су неуништиви, јесте да их не жале али нису ни стипсе кад треба да се уложи у њих.
 
Tako nesto i razmišljam. Posto ovo okrece volan u mestu a tockovi stoje, a kad krene ide lepo. Ne znam sta mu moze biti..
Gde mogu naci pun hidro za njega?
Mada mislim da je Nebojsa foruma vec nasao ako sam ga dobro razumeo, ali da trenutno nemaju na stanju
I ja razmisljam ako mi ostane nesto love pa da ugradim hidro,na najlonu imas par njih sto prodaju,prednji stub mozes nesti da menjas a ako hoces imaju bas sve i mesto tog stuba neki kao rezervar. Mozes sve uzeti samo da zavrces bez nekog prepravljanja jedini je problem nosac cilindra ako nemas rupe moras ili busiti ili praviti neki nosac,zato ja jos nisam to sredio a sejem vec tako par godina

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa da.... Jer ako ovaj 82.1 je koštao 99te 11 hiljada maraka, to je 5.5 k eura, znači da je skuplji polovan nego nov.. I sad ako je nov 892 rm 26 k znači olalija za polovan može da traži 30...odprilike
 
99 su novi MTZ 82 kupovani za 15-15,5 hiljada maraka , stizali su iz Mađarse.Neki su imali tegove neki nisu.Uvozili su ih aj da kažem privatno.Tvoje kao kupca je bilo da izvadiš neke papire iz katastra da imaš zemlju i da si platio porez.
Mi smo 820 uzeli 2000 -dite za (ako se nevaram)21000 DM.Tada je Agropanonka bila zvanični uvoznik.
 
Agropanonka je oko 2000g pocela da zastupa berausa?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Da li je i agrovojvodima tada prodavala, vidim dosta tih oko 2000 godista imaju njihu nalepnicu

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
U vezi orbitrola i volana sa stubom napred, gledao sam dosta klipova gde se Rusi hvale kako lako ide volan na traktorima sa stubom kad se taj sistem remontuje kako treba. Evo jedan takav gde poredi koji se volan lakše okreće, na novijem rusu sa orbitrolom ili na starom sa remontovanim stubom volana:

 
imao sam prilike da vidim da rus tako mota sa stubom volana ...uglavnom je tu problem do potrosenih sklopova a ne do stelovanja. nema neke prevelike mudrosti oko stelovanja ali ako su delovi potroseni onda ga mos ebat .
 
99 su novi MTZ 82 kupovani za 15-15,5 hiljada maraka , stizali su iz Mađarse.Neki su imali tegove neki nisu.Uvozili su ih aj da kažem privatno.Tvoje kao kupca je bilo da izvadiš neke papire iz katastra da imaš zemlju i da si platio porez.
Mi smo 820 uzeli 2000 -dite za (ako se nevaram)21000 DM.Tada je Agropanonka bila zvanični uvoznik.
Na prelazu sa marke na euro u selo je dosao 820 nov sa oklopima za 10500 eura.
 
U vezi orbitrola i volana sa stubom napred, gledao sam dosta klipova gde se Rusi hvale kako lako ide volan na traktorima sa stubom kad se taj sistem remontuje kako treba. Evo jedan takav gde poredi koji se volan lakše okreće, na novijem rusu sa orbitrolom ili na starom sa remontovanim stubom volana:

Ako ne gresim,bio sam kod coveka u zablju koji remontuje stubove volana na mtz i ltz.svaka mu cast-volani idu malim prstom.
 
Nazad
Vrh