MTZ Belarus

Руја све више и више упушта хидраулик сад буквално морам да држим полугу за подизање полуга док окрећем плуг полугом поред волана😩
 
Руја све више и више упушта хидраулик сад буквално морам да држим полугу за подизање полуга док окрећем плуг полугом поред волана😩
Pa logicno da ce sve vise i vise da pusta, sve vise i vise sve kvari, nece se sam popraviti preko noci 🤔
 
Неће колега знам али у јеку орања сам ...мада имам ја други трактор а ти си вероватно у послу преко главе или се варам?
 
Ma samo ori, dok je vreme lepo, bice posle vremena za popravku.
Posla nije strasno, jedno 2 nedelje u napred, ubice me neko 😂.

Probaj kad bude vruc i kad izadjes na kraj parcele da dignes plug, sacekaj da vidis da je poceo da pada, polako al polako vuci rucicu za dizanje u nazad i gledaj dal ce u nekom momentu plug prestati da pada, naravno pre nego sto pocne da dize. Ako me razumes.
 
Пробао сам оно што си ми рекао чак сам променио ону опругу која враћа ручицу хидраулике јер се истеглила...све је ок док се уље не угреје добро е сад није ми толико проблем што мало упушта него ми је проблем што морам једном руком да држим полугу да не пада а другом да окрећем плуг,што је доста компликовано.
 
Пробао сам оно што си ми рекао чак сам променио ону опругу која враћа ручицу хидраулике јер се истеглила...све је ок док се уље не угреје добро е сад није ми толико проблем што мало упушта него ми је проблем што морам једном руком да држим полугу да не пада а другом да окрећем плуг,што је доста компликовано.
Onda se nije rastelovao, nesto je crklo, klip ili regulator.
 
Ма ја би све то ново метнуо и у кур нема нагађања јбг то је дан посла али после си миран.
 
Аха па обзиром да се то не мења често ни ново није скупо. У односу на неке западњаке, а опет је миран минимум 10година.
 
Аха па обзиром да се то не мења често ни ново није скупо. У односу на неке западњаке, а опет је миран минимум 10година.
Svaka popravka na rusu je zanemarljiva u odnosu na zapadne marke ako se tako gleda tj sama cena al mora se uzeti i u obzir i da neko ko vozi rusa ni ne ocekuje kvar na motoru od recimo 10000e i najverovatnije i nema taj novac inace bi vozio taj neki zapadni traktor.
 
Pusta mi ulje na prednje stubu iza tok tockica gde se kaci sajla za speru,jel ide to tamo neka gumica ili sta?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh