MTZ Belarus

Ej, društvo, a da tu nije rano paljenje? Meni je na kraju ispalo tako, a isto sam se zezao prvo oko hladnjaka, propel era I ostalih čuda
Milenko zato sam i pitao jel neko cackao nesto.
Mi smo onog sa snimka digli na 180 ks i on ne ide preko 80 u probi i bukvalnom izivljavanju.
 
Ja u Rakovicu već niz godina sipam kondez od kotla za grejanje (podno grejanje u jednoj prodavnici, a kotao na gas).
 
Ne razumem kako sad antifriz da je los za gumene delove ,po automobilima samo on se koristi non stop,sta im fali ....
 
neznam sta je ali on ide bas bas lepo ima ekstra snage,kad orem skinem nogu sa gasa ide na ler 4 glave na 35 dubina 25 26 i kad mu dam gas on kao benzinac krene nedimi uopste...sad sam resio da dodam jedan ventilator na struju ispred hladnjaka klime da probam jos malo da ga oladim...
U svakom slucaju obavezno vrati nazad termostate(ako su ispravni,proveri ih) sta god da je problem na traktoru
 
Moj u oranju ne prodje 80 a u tanjiranju cim je na 80 i ako malcice prelazi jedna brzina manje i spusti je ispod 80

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Moze neko da mi objasni kakva je razlika u hladjenja izmedju obicne vode i svih ovih cirkusa?
Ja sam čuo a i ljudi mi kažu naj bolje je usuti 3_4 decilitra sekreta nejebane prvorodke
Jebemtiženomajiku za svaki slučaj
Ne treba svima majstor a verujem da ni doktor može pomoći
Zovi popa

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ja sam čuo a i ljudi mi kažu naj bolje je usuti 3_4 decilitra sekreta nejebane prvorodke
Jebemtiženomajiku za svaki slučaj
Ne treba svima majstor a verujem da ni doktor može pomoći
Zovi popa

Sent from my moto e5 using Tapatalk
Luka ja sam svakakva go..... jeo u zivotu i video i cuo svasta i radio i normalno i nenormalno al ponekad se zacudim sta cujem i procitam.
 
Čekao sam da čujem da mora u toj SVETOJ BOGOJAVLJENSKOJ VODICI da odstoji krilo šišmiša i noga od gavrana
Možda i po koji klitoris otkud ja znam
Ma možeš mu usuti Jack Daniels sa sve primesom Red bull ako nešto nije u redu

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Антифриз има вишу тачку кључања од воде и неке детерџентне особине, а дестилована вода или којекакви кондензи немају кречњака који зна да се издваја и таложи, и којекаквих других примеса, каквих има "чесмовача".
 
Kupite obično SIRĆE ono jede kamenac a ništa ne nagriza!!!!
Isto tako ako je hladnjak spolja oksidirao operete ga sirćetom
Obično aluminijumski hladnjak oksidira
Dovoljno je agresivno da sjebe kamenac i oksid a ne šteti hladnjaku ni sistemu za hladjenje!!!!!!!
Provereno više desetina puta

Ako ništa onda MANTIJU
Ali da je vešt bradati NINJA da zna raditi EGZORCIZAM

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Антифриз има вишу тачку кључања од воде и неке детерџентне особине, а дестилована вода или којекакви кондензи немају кречњака који зна да се издваја и таложи, и којекаквих других примеса, каквих има "чесмовача".
Antifriz jede i grize gumene bombone ovaj delove

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh