MTZ Belarus

@seca
Kazes da je opran hladnjak,jel si mislio spolja tipa sace ili je pran iznutra ?.Reko ako nije iznutra pran mozda ima kamenca ili cega vec pa je smanjen protok vode kroz hladnjak i time mu je povecanja radna temperatura.Ako je hladnjak krpljen,velike su sanse da je prethodni vlasnik koristio neki od onih praskova da zapusi rupu ,a to sr... od proizvoda zna da zapusi i kanale u glavi.
 
ispustio sam antifriz bio je braon i ispirao sam ga,svako vece ispustim vodu i sipam drugu sad kad ispustim izlazi maltene cista voda.antifriz je bio bas bas prljav
 
Mnogi od tih praskova ili tecnosti za zaustavljanje curenja hladnjaka zaprljaju boju vode ili antifriza u sistemu ,bude kao blato boja ,ili boje rdje.E sad ako si siguran da nije nista korisceno od toga u tvoj traktor onda ok,mada opet ako je u njega antifriz od prvog dana ,ne bi trebalo biti tako prljav ,ne sa tako malo radnih sati.
 
Mnogo je 90 i kusur, taj se muci iz nekog razloga, zato dize toliko temperaturu.
Мени је на 90 и кусур пробио дихтунг и продуво на првом.Одма сам стао досуо воду што је истеро и беж кући.Пре тога није се никад грејо, нормално све било.Кад сам скино хладљак све ми јасно било
 
Очигледно нема довољно хлађење или проток расхладне течности из неког разлога. Водена пумпа или пу пу пу негде се појавиле микро пукотине.
 
Мени је на 90 и кусур пробио дихтунг и продуво на првом.Одма сам стао досуо воду што је истеро и беж кући.Пре тога није се никад грејо, нормално све било.Кад сам скино хладљак све ми јасно било
Imao je taj i vise od 90 kad je isterao dihtung, sat malo laze.
Problem je sto je ovo relativno nov traktor i ne bi trebalo da bude bas toliko kamenca i prljavštine u njemu,sa starijim motorima je druga prica.
 
Imao je taj i vise od 90 kad je isterao dihtung, sat malo laze.
Problem je sto je ovo relativno nov traktor i ne bi trebalo da bude bas toliko kamenca i prljavštine u njemu,sa starijim motorima je druga prica.
2007год купљен са 2500рч ово ми се десило на око 3000рч.Моја грешка што нисам скинуо одма хладњак и одно код мајстора такође и термостат ставио нови
 
Mene je mucio na 82 stalno bez termostata cim sidjem sputa spustim radilo eo ga na 100… da poludim … nema sta nismo probali. E onda sam poceo da hvatam kisnicu i sipam kad idem radit kad se vratim pustim naravno ne cim ga ugasim nego malo kad se smiri po sata sat… i tako stalno… i mogu vam rec da se oporavio… stim da sam prvih par puta samo prikolice vozio jer drugo nije mogao odmah se grejao… ksnije je bio skroz dobar nije 65 prelazio ma sta mu radio…
 
Ej, društvo, a da tu nije rano paljenje? Meni je na kraju ispalo tako, a isto sam se zezao prvo oko hladnjaka, propel era I ostalih čuda
 
neznam sta je ali on ide bas bas lepo ima ekstra snage,kad orem skinem nogu sa gasa ide na ler 4 glave na 35 dubina 25 26 i kad mu dam gas on kao benzinac krene nedimi uopste...sad sam resio da dodam jedan ventilator na struju ispred hladnjaka klime da probam jos malo da ga oladim...
 
Nazad
Vrh