MTZ Belarus

Ugradjeno par komada, za sad nisu losa, videcemo koliko ce izgurati.
784c3763f5dd538e7d15e6580dbe5fcc.jpg
2b64876c4efb75c3b1f4d6fc12a05599.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Rašo mislim da i ovi manji trgovci u NS imaju haubu, što su blizu najlona. A sigurno imaju i ove prodavnice tipa Mačar, Agtopanonka i slični.
 
Koliko platni bi trebala da ima zadnja guma na belarusu?posto planiram da kupim a vidim da ima od 8 pa do 14 platni

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nisam bio u temi jedno vreme i sad čitam rasprave o održavanju
Mislim da je Nebojša u pravu barem iz mog iskustva!!
Znam dosta ljudi koji odu kod komšije pokupe ulje iz hidraulika zapadnih traktora pa dodipaju u Rusa u hidraulik
Pa pak ih znam da preradjeno iz motora sipaju i u hidraulik i u motor
Dosta sam puta centrifugu čistio KRAMPOM
One konce u vazdušnom filteru retko ko zameni kad se raspadnu pa onda na vašaru kupe žice za žuljati sudove i potrpaju unutra
U menjač i reduktore sipaju šta imaju pa ako curi može i koja kila masti da dodaju da prevare Boga
Obično je odgovor Rus je to nije on navikao na bolje


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
U mađi rusdisk 280 e set
Luk 410 set sa pdv
A ima i jeftiniji neznani proizvođača
 
Nisam bio u temi jedno vreme i sad čitam rasprave o održavanju
Mislim da je Nebojša u pravu barem iz mog iskustva!!
Znam dosta ljudi koji odu kod komšije pokupe ulje iz hidraulika zapadnih traktora pa dodipaju u Rusa u hidraulik
Pa pak ih znam da preradjeno iz motora sipaju i u hidraulik i u motor
Dosta sam puta centrifugu čistio KRAMPOM
One konce u vazdušnom filteru retko ko zameni kad se raspadnu pa onda na vašaru kupe žice za žuljati sudove i potrpaju unutra
U menjač i reduktore sipaju šta imaju pa ako curi može i koja kila masti da dodaju da prevare Boga
Obično je odgovor Rus je to nije on navikao na bolje


Sent from my moto e5 using Tapatalk
Luka provodis mnogo vremena po tudjim supama i livadama, radis svasta nesto od imt pa do onih sumskih cudovista.
Kazi jel znas neku drugu masinu da se tako ophodi prema njoj i da se tako odrzava kao rusi.
 
Koliki je to porez na gume? Da poludis napisana cena ali kao bez pdv koji bolidi

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Skace mi kazaljka alternatora i kad ne upalim potrosace stoji u zutom do zelenog, na sta obratiti paznju ?
Ne skace jako ali igra milimetar dva.
 
Milimetar na rusu... bez centimetra ne diram ništa... Šalim se malo! Zvao majstora proverio kaže da puni, ne mogu da obraćam pažnju na te skazaljke.... ne radi ni jedna normalno, bar kod mene
 
pogledaj spoj žica ispred kabine u plastičnoj kutijici .meni se tu otpustila žica od alternatora i prekinula struju koja ide u akumulator i nabije sav napon u tablu i sjebe sve satove.sve kazaljke titrale pa pootpadale
 
Nazad
Vrh