MTZ Belarus

Tražili smo, nisi ispratio tu akciju.Mesec i više dana je stajalo obaveštenje na početnoj stranici foruma i nije urodilo plodom.Neki su pretili tužbama, neki upisali tačnu lokaciju, neki napustili forum i tako dalje i tako bliže.
Sramota,još bi i da tuže.Šta će na forumu ako kriju lokaciju i godište.Ja bih uveo i sliku obaveznu.Pa nismo mi FBI ili BIA,KGB pa da istražujemo sa kim diskutujemo.Pa koga zanima ispuniće zahteve a koga ne-sretan mu put.
 
Nije još na prodaju ali ima šanse da bude vrlo brzo zbog zlatnog doba i izvanredne godine. Previše para sam poklonio Vučiću i Đilasu koje inače finansiram, droga slabo ide itd. Ovo su zaključci i komentari nekih gledalaca sa mog kanala. Danas mi se javio kralj nad kraljevima, kaže : Radoslave, da li si probao da seješ pšenicu rasipačem, mnogo je bolje a i brže... :haha: :haha: :haha: :udri: :udri: :udri:
 
Nije još na prodaju ali ima šanse da bude vrlo brzo zbog zlatnog doba i izvanredne godine. Previše para sam poklonio Vučiću i Đilasu koje inače finansiram, droga slabo ide itd. Ovo su zaključci i komentari nekih gledalaca sa mog kanala. Danas mi se javio kralj nad kraljevima, kaže : Radoslave, da li si probao da seješ pšenicu rasipačem, mnogo je bolje a i brže... :haha: :haha: :haha: :udri: :udri: :udri:
U pravu je covek....prodas sejalicu(uzmes neku kintu za djilkosa u vučelu da odradis finansiranje po ps do kraja godine) i sve moze odjednom ciklonom,pomesas i djubre i seme,malko vise otvoris i cepaj..... i ja tako isto radim,pa zatvorim brazdu tanjiracom....😀
 
Nije još na prodaju ali ima šanse da bude vrlo brzo zbog zlatnog doba i izvanredne godine. Previše para sam poklonio Vučiću i Đilasu koje inače finansiram, droga slabo ide itd. Ovo su zaključci i komentari nekih gledalaca sa mog kanala. Danas mi se javio kralj nad kraljevima, kaže : Radoslave, da li si probao da seješ pšenicu rasipačem, mnogo je bolje a i brže... :haha: :haha: :haha: :udri: :udri: :udri:
Imas svasta da cujes,vidis i dozivis. Najveci je problem sto vecina ljudi ne kapira sta ti pokusavas da im kazes i prikazes preko jutjuba,oni samo vide velike masine i veliku povrsinu i tu se prica zavrsava za njih. Ograniceni kao konj sa oglavom. A drugi problem je sto se ljudi boje promene. Promene mislim u radu sa masinama,oni su navikli da rade tako i tako im je ok pa cak i ako grese. I meni se desilo da zbog blata nisam mogao da udjem sa sejalicom nego sam na nesrecu isao ciklonom,ne kazem. Ljudima je i frka da imaju masinu,sa njom moras znati i raditi i popravljati a nas prosecan seljak se tesko nagovara na novo jer opet ga odbaca taj strah i ta promena.
 
Danas sam postavljao jednu lepu hidrauliku, volim kad se uzme nesto gde nema budzenja, karabudzenja.
3fe053dd42712da96eec7d16fd746f5b.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ako se nesto nisam prebacio(moracu da proverim) male obloge su 180 a velike 200.
Znaci od starih 82 i 52 i od rucne od novijih.
 
Nazad
Vrh