MTZ Belarus

Na jutjubu na kanalu mtz kazahstan imate taj snimak izlaska traktora sa par masina zakacenih za njih,govorim u vezi 921.3,ko razume jezik neka me ispravi ako gresim u vezi traktora,ne umem da ga izbacim na forum a ko ima vremena i zelje neka ga pogleda.
 
Standardne price, posto isto imam IMT pa se ni ne doznajem u Ruseve onda se raspitujem kod prijatelja....navodno losiji menjac, los raspored brzina, non stop ces cackati menjac....952,1025 i ovaj su mi kao rekli za izbegavanje....najbolje 820 ili 892...mada u selu gde idem ima jedan 920, radi sa njim preko 100 jutara, ne odrzava ga nesto posebno ali kaze da ga ne gasi i nema problema sa menjacem i motorem uopste
Inace na oglasima ili je traktor groblje, sto unutra (kao da su migranti sedeli) tako i spolja ili su prefarbani i onda cenu raspale....meni je ovaj zapao za oko, ali i taj je sveze ofarban.... https://www.polovniautomobili.com/t...-ravan-most?ref=search-normal&position_ref=14
 
Traktor sa oglasa je 820 koliko ja vidim.
Razlika izmedju 820 i 920 je menjac, 820 nosi 18/4 menjac a 920 14/4 menjac.
Zbog manjka od 4 brzine 920 ponekad ima problem da je jedna prebrza a druga prespora al to je gde je zemlja malo zeznutija za obradu.
 
Pa sunce ti poljubim zasto ljudi pricaju gluposti nije mi bas naj jasnije.
Pa 952 nosi isti menjac kao i 920,
Ima 10 konja vise i nema problem sa menjacem a 920 koji je slabiji motor lomi manja.
Svasta ovde moze covek da procita.
 
Pa sunce ti poljubim zasto ljudi pricaju gluposti nije mi bas naj jasnije.
Pa 952 nosi isti menjac kao i 920,
Ima 10 konja vise i nema problem sa menjacem a 920 koji je slabiji motor lomi manja.
Svasta ovde moze covek da procita.
Eto nisam znao ovaj podatak...ako 952 nema problem sa menjacem onda je to super :D ali da u pravu si, svasta ljudi pricaju i vecinom razlicito
Ovaj sto sam ja postavio sa oglasa je 820??
 
Još bolje kada napišu za detaljne informacije iMboks! 😂 Napišeš sve pa ko hoće taj će zvati a ovi što šalju poruke nisu vredni nečije pažnje.
 
Ako bas hoces nesto specificno kupiti,nema zaobilaska oglasa,sve se zove i pita,nebitno jel ima ili nema cenu.A i ovi koji imaju cenu,desavalo mi se nekoliko puta da kad zovem ,oni kazu nesto potpuno drugo,bilo niza ili veca cena iz oglasa,nebitno.
 
Taj ga ofarbao bolje nego ovi u Agropanonci :D.Ako prihvati na probu,tj rad sa njim na njivi ,tanjiraca,plug ,bar sat-dva da se sve zagreje dobro pa vidis kolko tolko realniju ''sliku'' masine ,a ovako samo na gledanje to neka hvala,ja ne bih traktor tako kupovao,polovan.Ti mu platis naravno gorivo i nesto ekstra za tu probu,naravno ne dzaba.
 
Nazad
Vrh