MTZ Belarus

Где си узео ово и јел мора да се сече и преправља нешто или само монтираш
 
Uzeo sam u Mikronu Walterscheid, II kategorija kacenja, cena nepunih 14.000 komad sa pdv, bez kugli. Kugle su dodatne 2800 ja mislim sa sesiricem isto Walterscheid. Poluge moraju da se seku. Ja sam ih sekao nekih 10 cm od kraja ne znam sad tacno, uglavnom duzina kacenja sam gledao da ostane ista i vario sam ove krajeve. Imas inace komplet polugu da uzmes u Mikronu naravno ova sto se krlja kao moja i ona je oko 25.000 ako se dobro secam samo izvuces staru i stavis novu nista ne varis sto je po meni mnogo novca.
 
Nikola i ostali na prvoj slici sa desne strane se vidi jedan izvod hidraulike, par izvoda se ne vidi na slici, taj je treći samac, kako njega aktivirata ja nikako ne uspevam a trebao bi mi.
 
Nikola i ostali na prvoj slici sa desne strane se vidi jedan izvod hidraulike, par izvoda se ne vidi na slici, taj je treći samac, kako njega aktivirata ja nikako ne uspevam a trebao bi mi.
Ne znam nisam siguran bas, ispod tog samca izvoda imam jos jedam par izvoda, i sa leve strane drugi par izvoda. Ja mislim da je to povrat ali nisam siguran, jer sam i ja tu ukljucivao kipu ali nista se nije desavalo.
 
Komšija je lane kad je kupovao 820rm tražio 6 izvoda pozadi, i sve radi na one tri ručke pored volana, ali ovi iz ap su samo prednje izvode prebacili pozadi, tako da napred kod haube nema ni jedan..
 
I kod me je kao kod Nikole identično samo me taj samac muči, imam na vilhuškaru jednosmerni klip ali sad trenutbo vučem ispod traktora da zakačim na treći par izvoda, taj samac bi mi baš odgovarao ali ne mogu da ga provalim. Mada sam razmišljao da nije za hidrauličnu kočnicu🙄 bio mi drugar sa Kubotom nema kompresor pa je uzeo prikolicu sa hid. Kočnicom. Od tad mi se to mota po glavi
 
Komšija je lane kad je kupovao 820rm tražio 6 izvoda pozadi, i sve radi na one tri ručke pored volana, ali ovi iz ap su samo prednje izvode prebacili pozadi, tako da napred kod haube nema ni jedan..
Meni levi par izvoda ide na rucicu do instrument table, a desna dva izvoda kontrolisem na rucicu do vrata, srednja rucica stoji nema trenutno funkciju, jedino za taj izvod sto je sam ako on nije povrat. Ja te napred sa leve i desne strane i nemam,valjda manji modeli to imaju.
 
Ta srednja meni pokreće izvode desno napred a izvodi napred levo su isto na prvoj ručici kao i zadnji levo. Tako da sa tom ručicom mogu raditi ili napred ili pozadi. Za viljuškar mi treba tri para tj jedana + 2 para tako da vučem taj jednosmerni ispod traktora napred i radim sa srednjom rzčicom. A taj samac ne reafuje ni u jednoj varijanti
 
Ta srednja meni pokreće izvode desno napred a izvodi napred levo su isto na prvoj ručici kao i zadnji levo. Tako da sa tom ručicom mogu raditi ili napred ili pozadi. Za viljuškar mi treba tri para tj jedana + 2 para tako da vučem taj jednosmerni ispod traktora napred i radim sa srednjom rzčicom. A taj samac ne reafuje ni u jednoj varijanti
Gorane ti imas kao i svi, dva dvosmerna izvoda i taj jedan jednosmerni.
Znaci svaka od tri rucica ima funkciju, samo proveri koja rucica salje na koji izvod.
 
ljudi ,jel ima neko pribliznu cenu koliko bi kostali delovi da se odrade kocnice na 82-ci ? idem na varijantu da sve treba da se menja ,jer nikad nisu redjene a skoro pa ni ne koce.
 
ljudi ,jel ima neko pribliznu cenu koliko bi kostali delovi da se odrade kocnice na 82-ci ? idem na varijantu da sve treba da se menja ,jer nikad nisu redjene a skoro pa ni ne koce.
Obloge idu od 5e pa do jedno 17e po komadu, zavisi sta zelite da stavite, ide ukupno 6 komada.
Ide 9 opruga idu od 1e pa do 2,5e po komadu.
Ide 9 ili 15 kuglica(zavisi kakvi su diskovi) cena od 1e pa do 2e po komadu.
Ide 4 semeringa od 1e pa do 5e po komadu.
Idu 4 gumice 33×3 cena oko 50 din po komadu.
Cena dobosa ide od 40e pa do 90e ide 3kom i cena klesta ide od jedno 30 pa do 80e ide isto 3kom al i jedno i drugo jako jako retko crkava tako da obicno se ne manjaju.
 
Nazad
Vrh