MTZ Belarus

Ja kipujem drugačije, jer inače nemam nešto potrebe, pa me mrzelo da odradim tako, al znam njih dosta koji su tako odradili, i lepo to fercera..
 
Ja kad kazem ljudima da u 90% slucajeva koriscenje i odrzavanje rusa nije normalno ispadnem lud, evo vi mi kazite dal je ovo sa slike normalno.
a6fd4e35eb6a32d2189517aadab6ef79.jpg
0f0f644dbde229200165f536a29902cd.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Strucnjak je slomio slavinu kad je ispusta vodu jer daleko bilo da je antifriz u njemu, onda su probali da uviju neki sraf pa su nazalos i u bloku lozu zajebala, naravno posto je firma u pitanju to niko nije smeo da prijavi nego su lepo gurnuli drvce i vozi misko.
Inace radili smo mi kvacilo, sve izgorelo kao sibica unutra.
Izmenjamo sve novo, korpa, lamela, Druk, semering radilice, nastelujemo,sklopimo, probamo.
A on prilikom saltanja krci kao lud, pregledamo ponovo kvacilo, sve radi bez greske, odvaja lepo, trazi dalje trazi dalje kad gle cuda u menjacu ni kapi ulja, naspemo ulje kad ono izgleda kasno, kazu nema problema teracemo dok se ceo ne raspadne pa cemo raditi menjac.
 
Kaze pukla posle poluosovina, pregrejao se motor.
Poluteski tupanjac od 6,6m kako kaze vlasnik, inace na slici 1025.
993259ea72d682c5183574211a4619f1.jpg
544d8d412d67f5d1afdf85569b633e65.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Kад си напис'о 1025, тачно сам помислио да је мој комшија Бане, ал' сам се сетио да сам га данас око поднева вид'о на путу са закаченим "РАУ комбијем". Ипак није најгори од сви' деца, па да само он сатире 1025-цу. :ROFLMAO:
 
Kад си напис'о 1025, тачно сам помислио да је мој комшија Бане, ал' сам се сетио да сам га данас око поднева вид'о на путу са закаченим "РАУ комбијем". Ипак није најгори од сви' деца, па да само он сатире 1025-цу. :ROFLMAO:
Vidi Bane nju tera kao bog djavola al je ne lomi,ne krlja, on bas izvlaci maksimum iz nje al ima uvo za traktor.
 
Resen problem niskog pritiska. Da ne davim mnogo sve u svemu Comma Trans Flow izdala posle 100rc, razbijena jako kao nafta, traktor je i dalje nije trosio.
Juce sam stelovao do max pritisak,skidao onu pecurku u hladnjaku i bilo je nesto amelja u njoj ali sve slabo. Dosao kuci skinuo centrifugu skroz cista, dok se cedio odem na prskanje a cale naspe.
Kad sam upalio na mrtvom leru ima 4 bara, cim dam gas krene da zakucava tako da sam par krugova odvrnuo i namestio da na iber gasu ima oko 4 pritisak.
 
Nazad
Vrh