MTZ Belarus

Jel možeš malo detaljnije objasnit šta si izbacio, šta si ubacio, prepravio...?

Mi smo ove zime prepakovali kočnice. Koči dobro. Ostalo je još da ih detaljno uštimamo po preporuci iz rad. priručnika što će bit idući tjedan.
Moram da nazovem majstora iz AP da bi mi tacno rekao sta sve ide,posto ne mogu tacno da se setim svega.
Uglavnom izbacuju se one obloge sa kuglicama
 
Staljin kupljen preko IPARD fonda je ponovo obavio veliki posao i po ko zna koji put opravdao svoje postojanje

Komunistička tehnika je ne zamenjiva
Nego počeo da mi slini semering na izlazu iz uključivača prednje vuče moram zvati servis dok je u garanciji
7d3e351a4a1c0897f2b98eb48fce3cb4.jpg
601b350ac7615f19932b185a6da18dec.jpg


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Možda ti ne valja sat, dešava se to.Ja ne bih bežao od električnog, nema da brineš o crevu koje hoće da pukne ili popusti na sastavu pa ako primetiš na vreme dobro je a ako ne primetiš nije dobro.
 
Sastav je u kabini tako da cu lako videti ako pukne.
Fora je sto je onaj poceo da brljavi i reko do sata je, kad juce ni ovaj nesto ne pokazuje. Moracu da vidim u radu kako se ponasa
 
Јел тај лер 600-700 обртаја код мене на леру кад је фест угрејан тик изнад црвене ,на механичком је ту око 1
 
Kad stanem do sentrifuge i sa desne strane ima 2 sarafa, pa se odvrce onaj do bloka ?
Jednom smo se zajebali i odvrnuli ovaj do nas, pa smo se napatili dok smo zavrnuli jer ima neku oprugu. Istina ne na mom, nego na drugovom.
 
Ne znam, ne razumem se ali ono kad je na bas malom leru i kako dajem gas tako se i kazaljka lepo penje.
Za pocetak krug dva, pa cu dalje pratiti. Nema ni meni logike rastaviti zbog nizeg pritiska.
 
Nazad
Vrh