MTZ Belarus

Ima li još onih da cimaju volan levo desno dok pale, da "rasterete" pumpu? :rolleyes:
 
Malo smo prepravili auspuh na rusu, jer kada ostane napolju i pokisne posle kad palimo stalno isprlja haubu.

 
Malo smo prepravili auspuh na rusu, jer kada ostane napolju i pokisne posle kad palimo stalno isprlja haubu.

Jel se dere taj auspuh? Vidim ovde kod nas neki kupili .... Kad bih morao 4 sata da radim sa njim zapalio bih i traktor i sebe. Mislim da ti nemaju prigušivač uopšte već samo cev. Ovaj tvoj ima neki prigušivač.
 
Пре пар година радио сам припрему и ишао сам иза 820-ке еуролукс са таквим ауспухом. Гласнији је био од старе 82-ке са фабричким ауспухом.
 
Vece mucenje bi bilo za njega da ga ne pustimo sa nama,jednom smo probali ceo dan je cvilio dok nismo dosli kuci .Inace je pre sedam godina dosao na salas sav izudaran i prebijen mi ga izlecili i otad smo nerazdvojni Neznamo kolko ima godina ali je u jako dobroj kondiciji
Đula, što mučiš tog kera da trči stalno pored traktora. Ako je stalno u poslu sa tobom, red bi bilo da ga bar prijaviš u PG kao člana.
 
Samo da obavestim društvo sa foruma da su urađene kočnice na Mtz 892, sve kao po dogovoru sem jagnjeta, to ne možemo da prežalimo. Snimak sutra u 11:00 , detaljno da će sad svako moći sam da uradi kočnice, čak i oni antitalenti što ne znaju maticu da odvrnu. Zahvaljujem se majstorima #nebojsa100 i #lovac luka na odrađenom poslu i ispunjenom obećanju...:ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:
 
Radoslave nema na cemu a jagnje ce morati da bude nema druge 😀.
P.S urekao sam sam sebe za kocnice, imao sam jedan peh juce sa njima 😪
 
Ja prošle zime otišao kod drugara da upalimo mali deutz
Traktor mrtav duva strašno
Ja ponesem sprej neki iz seoske poljo apoteke ali stvarno loš mnogo ga treba
Pojavi se tu i neki penzionisani driver JELEZ kamiona i kaže meni Bućin sad će ti čiča doneti pravi sprej
Doneo mi 4 komada
Taj sprej od pre 20g smeš dati samo trunčicu inače čekića
Ali to je neki KEROZIN upali deutz kao u priči

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Screenshot_20210304-194913.png



Da li je neko imao nesto slicno?sve ovo se izmenja u hodu u par sekundi,i onda se vrati onako kako treba da pokazuje,tj odredjenu brzinu kretanja.
AFtomatski ti se azurirao softver za sezonu prolece/leto 2021 😀
 
Nazad
Vrh