MTZ Belarus

Шта је био проблем са том пумпом кад сте је 3 пута враћали и скидали јел то до мојстора или делова лоших дизни...

Pumpa je prvo odnešena na remont, "majstor" Krivokuća je uradio, donešena kući, majstor Nebojša je namontirao, traktor neće da upali. Onda smo ga zvali i ja i Nebojša, I on je onako drsko rekao pa donesite je nazad.

Skinemo odnesemo, posle dan gotova, namontiramo, burazer ode do susednog sela da vuče stajnjak, traktor dobije turažu i ugasi se. Onda opet pumpa kod majstora na reklamaciju, ovaj put ga nismo zvali nego samo otišli kod njega.

E posle tog trećeg puta smo malo imali reči, jer nam traktor stoji 5 dana i svaki put zovi majstor Nebojšu da dođe, sreća pa je on čovek ispao fer.

Krovokuća na kraju reče kao da je neka špentla bila problem da je glavila. Druže uzmeš 500 evra i nepromeniš špentlu, tačno me zajebava.
 
Шале што ниси однео у Бешку код Бакића мени радио пумпу и дизне од комбајна урадио штогод,а и близу је због рекламације не дај Боже..Јави се даћу ти бр.

Eto vidiš nisam ni znao da u Beški ima bošista.
 
Evo skinucu od 539 kad malo se ovremeni i donosim u Tovarisevo. Hteo sam kod Tome a sada me strah kad vidim kako je Shale prosao.
Nije ni taj Micic svetac. Meni je radio pumpu na 533, i posle toga trosi traktor kao tenk. Nisam reklamirao, jer ne pravim mnogo sati sa njim jer imam malo zemlje i koristim ga za lakse radove.
 
Nebojša, tebi svaka čast, ispali ste i ti i tvoj ćale fer i na vaš rad nemam nikakve zamerke, čak šta više, ko me god pita za rusa, preporučujem vas...

Što se traktora tiče, ne bih tekao da troši manje, snage ima, a paljenje munje isto što je i bilo.
Za pohvale i preporuke hvala.
Sto se tog cirkusa sa pumpom tice meni je licno vise smetalo to ruzno ponasanje nego promasen pumpa.
Bio si svedok da smo motor pokusavali da upalimo bar sat vremena, do te granice je islo da sam ja poceo da sumnjam da znam da povezem dva creva od goriva kako treba.
Na kraju smo konstatovali da je letva zaglavila sto je kasnije i majstor potvrdio ali je prvo preko telefona moralo biti objasnjavanje kako ovo kako ono kako probajte da niste ovo probajte da niste ono ali samo pumpa nije smela biti uzrok.
 
Znam, zato i kažem, tebi svaka čast na trudu i radu...
Bitno je da smo uspeli da namestim, sve ostalo nek ide njemu na čast.
 
I ja sam prosao Tominu drskost posle remonta pumpe sa recima "ako ti se ne svidja nosi na drugo mesto na proveru" za neke stvari svaka mu cast al za neke bas i ne! Opet sa druge strane ko za na kakve sve barabe je covek nailazio pa je poceo da se brani i kad je kriv i kad nije 😄
 
Što se mene tiče, da je najbolji na svetu, sa njim sam završio....

Nije sve u lovi, treba biti i čovek!
 
Nije ni taj Micic svetac. Meni je radio pumpu na 533, i posle toga trosi traktor kao tenk. Nisam reklamirao, jer ne pravim mnogo sati sa njim jer imam malo zemlje i koristim ga za lakse radove.
Ajde uradimo jedan test tog 533
Uzmeš 36 vilasti i sa njim probaš okretati kandžu koja pokreće PVP i vidiš koliko možeš pomeriti kandžu dok motor stoji!!!!
Obično im se razvuče lanac u razvodu i što povećava potrošnju!!!!!!
Skoro sam radio oko jednog 533 misao sam je pomeriti tu kandžu za 30 stepeni kruga
Posle sredjivanja razvoda potrošnja se smanjila snaga povećala paljenje je duplo lakše!!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nije ni taj Micic svetac. Meni je radio pumpu na 533, i posle toga trosi traktor kao tenk. Nisam reklamirao, jer ne pravim mnogo sati sa njim jer imam malo zemlje i koristim ga za lakse radove.
Ovo je apsolutno identicno ponasanje i mog 533.
@Luka
Da li se istegao lanac ne znam, mehanicar kaze da je sve u redu, bosista da je sve u redu. Da ga hebem i traktor.
 
Зеза ме укључивање предње вуче јако тешко иде чак некад морам и да куцнем чекићом,сама полугица на улазу у кућиште није запекла,па и кад је укључим хоће у раду да искочи сама...нема неког лупања крљања итд 820 је у питању.Шта мислите?
 
Nazad
Vrh