MTZ Belarus

Vidim da se spominje majstor Toma Krivokuća iz Ns. Samo mi je žao što sam mu i platio remont pumpe i dizni na 1025, tačno sam trebao pustiti brata da mu namesti malo koščice... Nebi bio nadobudan tako, kao što je bio. U 3 dana 3 puta smo skidali i nosili pumpu na reklamaciju, sreća pa smo blizu Ns-a

I moram da napomenem, da me je zvao posle 5 dana, da se kao izvine I da kaže šta god treba da će uraditi...

Nažalost sa kim god pričam, niko nije oduševljen ni sa jednim bošistom.
 
Moj stav od kako sam u remontu sopstvenih traktora (cca 2010 pa do sada) je da mi nemamo bosiste koji znaju posao. To su sve dundjeri i pumpe izlaze sa remonta sa vecom potrosnjom nego pre. A cene kao Nemacka.
 
Bojčetiću ne slažem se sa tobom !!!
Imam bošistu koji mi uradi full i neću da ga menjam!!!
Nek se mnogi žale na njega ja sam zadovoljan!!!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Бошиста који једну пумпу уради како треба, а пет му се врати на рекламацији, је ко што каже Бојчетић, дунђер и није никакав мајстор....

Како зна да наплати, а незна да уради посао?

Драле ТД,

Мајстор Небојша ми је сведок, он је скидао и монтирао пумпу.
 
Шта је био проблем са том пумпом кад сте је 3 пута враћали и скидали јел то до мојстора или делова лоших дизни...
 
Kod dobrog bosiste ceka se na red po 20 dana, fali majstora.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Бошиста који једну пумпу уради како треба, а пет му се врати на рекламацији, је ко што каже Бојчетић, дунђер и није никакав мајстор....

Како зна да наплати, а незна да уради посао?

Драле ТД,

Мајстор Небојша ми је сведок, он је скидао и монтирао пумпу.
Ziva istina da je sa pumpom ispao cirkus, bukvalno 3 puta skidana u tri dana.
Al kao sto sam ti i tad napomenuo to je bio prvi put da se tako nesto desilo sa pumpom koju je Toma radio i evo od tad se nikad vise nije desio problem.
Dal je Majstor imao los dan ili los deo ili se sr.... Jednostavno desilo ne znam.
Kakav je situacija sad sa potrosnjom, snagom, paljenjem, jel to bolje nego pre?
 
Код нас је био један дечко у Куцури лепо радио тракторске пумпе али је сад прешао на путнички програм. Баш када ја треба да урадим пумпу он престао да петља са тракторима иначе на 5106 ми је урадио пумпу фест.
 
Код нас је био један дечко у Куцури лепо радио тракторске пумпе али је сад прешао на путнички програм. Баш када ја треба да урадим пумпу он престао да петља са тракторима иначе на 5106 ми је урадио пумпу фест.
Jel to na Goluba mislis?
 
Да мада Голуб је умро још 2002-3год он је био неприкосновен нама је тада урадио на 542 и ено још ради перфектно пумпа. Мислим да му је то сестрић што је радио код њега у радионици,мислим да би колега Мирмаг најбоље знао комшије су.
 
Meni je taj mladi radio pumpu i dizne od 542 pre jedno 7 godina,pre 2 godine kad sam radio generalnu nosio sam je na drugo mesto na proveru ali nista nisu dirali,bila je u odlicnom stanju i pumpa a i dizne.
 
Ljudi ima dobrih bosista, znaju ljudi da urade pumpu, pa nije to svemirski brod.
Da ne dodje do zabune ima i budala kojima ne treba dati ni nakovanj na remont a ne pumpu.
 
Шале што ниси однео у Бешку код Бакића мени радио пумпу и дизне од комбајна урадио штогод,а и близу је због рекламације не дај Боже..Јави се даћу ти бр.
 
Meni Golub mladi zajebao pumpu na seatu ,nikad više kod njega. Ja od starog rusa nosim u Savino Selo i dobro mi odradi čovek. Danas sam mu odneo pumpu od imt540 pa ću da vidim šta kaže.
 
Ljudi ajde da ne pravimo od pvp sveto slovo.
Evo majstor Toma je odlican majstor za ruske pumpe garantovano, jbg potkrala mu se greska, nije ni to smak sveta.
Njegova najveca greska u toj prici nije greska na pumpi nego stav, bio je koliko sam ja razumeo jako nadmen i neprijatan i nije hteo da prizna gresku, eto mu treba zameriti, ko radi taj moze i da pogresi ali treba ljudski se postaviti i to je sve.
 
Nazad
Vrh