MTZ Belarus

190bar vruć jako 200 hladan tako piše u uputstvu da treba biti pumpa je 4ka podnosi do 250 bara a klip je c 100 novi tip(bez čela na 4 šarafa)
Kao sto sam napisao, ako treba da dize teze stvari pritisak na 220,230 i klip c125.
Ako tad ne zadovoljava potrebe onda se mora menjati traktor jer ako se jos pojaca pocinju cuvena pucanja koje kuda.
 
koliko me secanje sluzi to je neizvodljivo
Itekako je izvodljivo. Ko garantuje da prilikom skidanja ramena i stavljanja novih sa nosacem za pomocni klip je rame vraceno u istu poziciju. Bas eto pre 3 dana sam stavljo nova ramena na nas traktor. I to metodom da sam prvo "digao" hidraulik do kraja. I onda nasaozadnji polozaj u kome moze rame da naidje na ricnastu osovinu. I tako ga nabio.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Itekako je izvodljivo. Ko garantuje da prilikom skidanja ramena i stavljanja novih sa nosacem za pomocni klip je rame vraceno u istu poziciju. Bas eto pre 3 dana sam stavljo nova ramena na nas traktor. I to metodom da sam prvo "digao" hidraulik do kraja. I onda nasaozadnji polozaj u kome moze rame da naidje na ricnastu osovinu. I tako ga nabio.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Zar nije jedan od nutova zadebljan da se nemoze rame ubosti kako ti hoces nego samo kako mora.......(mozda sam pobrkao sa imt)
 
Samim time sto nije kadar da nosi to sto treba je i jako poštedjen kod mene. Dosao mi je u avliju kada sam prodao liniju za repu i znatno smanjio najlepse jesenje aktivnosti. Mislio sam vec da ga otamburam ali mi bratova deca ne daju, volu da ga teraju pa to ti je...
 
A jel moguce skratiti vertikalne poluge a ne dirati ramena?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kao sto sam napisao, ako treba da dize teze stvari pritisak na 220,230 i klip c125.
Ako tad ne zadovoljava potrebe onda se mora menjati traktor jer ako se jos pojaca pocinju cuvena pucanja koje kuda.
Iz iskustva ja ne bi dizao na pritisak veći od 200bara (hladan 210) iz razloga što rasteretni ventil počne da divlja ,prvi momenat daje zadani pritisak onda počne naglo da pada a 3ka je osjetljiva na udare preko 200bara i onda puca.podesiti pritisak na 200bara staviti klip 110 i ima da prevrne rusa na **greška
 
Nazad
Vrh