MTZ Belarus

Vidim na oglasima da nov 82.1 a i neke polovne sam gledao, imaju tegove u zadnjim točkovima.
 
Čini mi se da sad i 82.1 imaju tegove.

Peksap hoće li taj belarus raditi i međurednu obradu pošto nije baš sve jedno ravan i grbavi most a i širina točkova.
 
Čini mi se da sad i 82.1 imaju tegove.

Peksap hoće li taj belarus raditi i međurednu obradu pošto nije baš sve jedno ravan i grbavi most a i širina točkova.
A ne, imam dva torpeda (45 i 75) tako da ce to ostati njima ( prskanje, spartanje, bacanje vestaka...). Za 820 poslovi transport, tanjiranje, oranje, setvospremiranje.
 
Мислим да неки немају онај шраф за подешавање са леве стране контролне табле. И сад не знам да ли је код нових али ови имају чини ми се 11 брезона на предњим точковима а 820 5 или 6.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Mozda sad ,ali moj 82.1 2005 nema u X spanere.A taj sraf sa leve strane kontrolne table,ako mislimo na isti,je za podesavanje zavesice ispred hladnjaka,potpuno beskorisna stvar kod nas,ja sam to izbacio nakon godinu dana.Nije lose jedino ako je termostat los,ne zatvara ili sta vec ,pa pre da digne temp. motora zimi kad je hladno da bi brze ugrejao kabinu.
 
Mali nesporazum. Mislio sam na tegove koji dodju napred. Ja sam tako prosao 1999 kupim novog 82.1. Cena 16000DM. Pitam gde su tegovi, kazu jos 200 marona, a ja teskom mukom sa svim pozajmicama jedva skupio i tih 16. I dan danas ga teram bez tegova, ali da tada nisam stisno petlju verovatno ne bi mogao kasnije da kupim veceg, da prosirim povrsine, da sam konkurentniji u nekim situacijama. Zato volim da kazem da nekad moraju muda da se stisnu.
 
Pitanje za majstor Nebojšu:da li onakav komunalni malčer na onom 1025 sto generališeš uz put može da seče i uništava rastinje drva fi 3-8cm u precniku ili za tako nesto ipak treba ozbiljnija mašina?
 
Pitanje za majstor Nebojšu:da li onakav komunalni malčer na onom 1025 sto generališeš uz put može da seče i uništava rastinje drva fi 3-8cm u precniku ili za tako nesto ipak treba ozbiljnija mašina?
Iskreno pojma nemam, morao bih da pitam vozaca ili vlasnika.
Ma da ono cudo ima nozeve kao tarup tako da mozda bi i mogao nesto tanje da resi.
 
Nazad
Vrh