MTZ Belarus

Sto bi nas narod rekao da ne gresim dusu ali ja ne znam gde je voda drugde mogla da nestane i to sva.
 
Твин пикс, мистерија. Има ли још неко таруп у селу који ради услужно или нешто слично.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ma razumem ja sta ti govoris ali jbt.
Ja znam za zajebancije kada se nesto radi pa liku, dok se pije pivo, iskljuce pumpu od hidraulika, pa onda udri zajebanciju po njemu, **greška mu pomeraj.
I tako kojekakve zajebancije, u kojima je neka smicalica pa neko nekoga zajebava ceo dan i tako lakse prodje sve to sto radimo.

Ali covece da nekome svesno i namerno sjebes traktor, pa to je ljudi bolesno!
 
Optimista baš si OPTIMISTA!!!!!!
Ljudi ima svakakvih!!!!!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
I izvini, al mislim da gresis! Jeste da ljudi ima svakakvih, al kakav god da je COVEK, to ne moze uraditi!
Pa stavi se u takvu situaciju, odes i uradis nekome tako nesto! Pa imam i ja ko mi se zamerio i kome sam se zamerio, al idi dalje od mene, siroko ti polje zavrsili smo sto smo imali, ali ovako nesto...
 
Bilo kako bilo steta za traktor, motor je bio daleko od loseg, nikakve znake umora nije pokazivao al eto radice se zbog gluposti kao sto je voda.
 
Kakav to vozač pali traktor a da ne proveri vodu i ulje?
Nazalos Maticu bar 90% ljudi koje ja znam to ne radi tj ne radi redovno i pre svakog prvog paljenja, vlasnik ga je vozio i kaze da je proveravao sve dan ranije a zna da mu traktor ne trosi nista sem goriva tako da nije imao potrebu da proverava svakodnevno, kad ono medjutim.
 
Mani ga u očin, bar provera ne košta ništa.Meni zakucao motor na samohodnom beraču a proveravao ulje par sati pre incidenta.Nisam imao manometar a lampica nije javila jer je spala žica sa davača.Od onda i na biciklu gledam ulje.
 
Nista nije cudno, dogadjaju se gluposti, ipak su to radne masine, uglavnom se peglaju pun gas i svaka glupost moze da izazove havariju.
 
Dok sam imao normalne membranske AC pumpe gledao sam ulje, od kad su elektro ne gledam!
Gorivo je uvek pun!!!
A za ulje i antifriz ima cajger!!!!!
A kad uzmem tudji onda gledam


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Јој Лука као да гледам и слушам мог оца и он као ти исто. И онда зове е ајде донеси канту нафте остао сам на њиви ту и ту. Ја га питам јеси гледао у резервоар каже нисам лампица показује да је пун.
 
Ма јебеш воду видиш да је он ујутру у бразди🤣
Bukvalno bi bio sutra do podneva u brazdi,jutros je rasturen, glava je uradjena u toku dana i svi delovi su nabavljeni danas, ujutru bi mogao da se sklopi, medjutim nije hitan jer je posao prebacen na drugi traktor tako da ce ovaj cekati da prodje bozic.
 
Јој Лука као да гледам и слушам мог оца и он као ти исто. И онда зове е ајде донеси канту нафте остао сам на њиви ту и ту. Ја га питам јеси гледао у резервоар каже нисам лампица показује да је пун.
Kad bi mi nestalo nafte prodao bi traktor!!!!
Ja sipam uvek pun
Nikad mi nafte nije nestalo!!!!
A dešavalo mi se da AC pumpa pusti naftu u Karter u radu i odma se smanji pretisak ulja to primetim
I temperaturu primetim odmah



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ni ja ne gledam vodu u rusa,znam da je ne trosi,ili nesto jako malo,litra,litra i po godisnje,ali ulje uvek proverim pre prvog paljenja ujutru ili u toku dana,nebitno koja je masina u pitanju.Samo sto moj traktor nikad ne stoji na ulici,niti auto,sve u dvoriste,auto ni na pola sata ne drzim na ulici,toliko ja verujem ljudima.A vi koji stvarno mislite da ne postoje djubrad da ovako nesto urade,onda nzm gde vi zivite,sanjate mozda ?.
 
Drustvo,interesuje me nesto i mislim da bi ovde bilo adekvatno da postavim to pitanje,planiramo kupovinu novog Rusa u drugoj polovini ove godine ako bude bilo moguce,a nadam se da hoce,pa me zanima jedna stvar,koja je razlika izmedju modela 820 i 82.1,vidim da je razlika u ceni vise od 1000e,a na izgled traktori identicno izgledaju.Isti promer felna i guma,samo sto na ovom820 ide i onaj zastitni lim preko motora sa bocnih strana.U pitanju su oba sa grbavim prednjim mostom,zato pitam jaka je razlika u ceni?
 
Nazad
Vrh