MTZ Belarus

Колико је трновање блока и нова радилица сигурно ће изаће на 300-400еур
 
U našeg starca iz 76-te smo ugradili 2004-te tu bruku imena Imt, eSov 44 motor.... Potpisao bih odmah da mi svaki motor u dvorištu bude takva bruka. Da li se takav zalomio ili ne, ali smo super zadovoljni. Pogotovo što se u toku godine bar 30% rada tera do krajnjih granica izdržljivosti.
 
U našeg starca iz 76-te smo ugradili 2004-te tu bruku imena Imt, eSov 44 motor.... Potpisao bih odmah da mi svaki motor u dvorištu bude takva bruka. Da li se takav zalomio ili ne, ali smo super zadovoljni. Pogotovo što se u toku godine bar 30% rada tera do krajnjih granica izdržljivosti.
Mnogo manje kvarova na IMT-u u odnosu na Ruse.A i cene po oglasima sve govore.
 
Na 2 km od kuce mi je bilo jedno prodajno mesto imt, na 10 km od kuce bio imt remonti centar, imam bar deset kucnih prijatelja koji su radili u istim i znam sta se sve radilo i kako se radilo, to je jednom recju bila sramota i nista vise i video sam dosta masina svojim ocima da bih mogao da zaključim.
 
Mnogo manje kvarova na IMT-u u odnosu na Ruse.A i cene po oglasima sve govore.
Gde su to IMT traktori tako radili? U SFRJ sve preko 577 su bile kršine sa teškim havarijama, a 577 i manji nisu imali šta da rade jer su posedi bili manji, večito su svi bežali od njih, na MTZ, Torpeda, IMR. Što se kvarova tiče rotaciona pumpa je rak-rana, a i nije tu imalo šta da se pokvari jer su bili tehnologija pre drugog svetskog rata.
 
Ljudi nemoj te opet sve iz pocetaka,polovina strana ove teme je prepucavanje ciji je veci, sto bi jedan moj drugar rekao "SVAKA BUDALA IMA SVOJE VESELJE" u prevodu svako od nas neka misli sta hoce i neka isto tako radi sta hoce.
Slika je okacena bez veze bilo mi je zanimljivo kako je pukla kao staklo a traktor sto je najgore nastavio da radi samo je lupao i covek ga ugasio, ja ga zaverglao cisto da cujem a on na pola zuba upali.
 
4 цилиндра турбак 105 коњића па још отворен на пуњењу , на 82 се неће то десили скоро никад... али ,најлакше је рећи да је нешто говно
 
Nazad
Vrh